Žaislai aktyviems vaikams

Žaislai aktyviems vaikams />

2021/03/20

Vaikų temperamentas yra skirtingas: vieni labiau linkę į pasyvias veiklas, yra ramesnio būdo, o kiti nenustygsta vietoje, nuolat juda ir trokšta veiksmo. Renkant žaislus į tai būtina atsižvelgti, jei norite, jog žaislai vaiką domintų ir teiktų komfortą, geriausias emocijas. Negana to, žaislai aktyviems vaikams ne tik suteikia smagaus laiko, tačiau ir skatina fizinį aktyvumą, judėjimą, kas itin reikšminga augančiam organizmui.


Kokie žaislai tinka aktyviems vaikams?

Aktyviems vaikams ieškokite žaislų, kurie skirti judėjimui, stambiajai motorikai. Idealiai tinka dviratukai, paspirtukai, kamuoliai, lankai, badmintono, teniso Žaislai aktyviems vaikamsraketės, šokdynės, krepšinio lentos, skirtos tvirtinti namuose, vaikiškos transporto priemonės, šokliukai, stumdukai ir pan. Renkantis tikslinga atsižvelgti į vaiko amžių.
Taip pat aktyviems vaikams tiktų žaisliukai bei žaidimai, kurie suderina ir aktyvias, ir pasyvias veiklas. Tokiu atveju užsiimdamas aktyvia veikla vaikas iškrauna savo energiją, o tada gali susikoncentruoti, susikaupti ir pasyvesnei veikla. Puikus pavyzdys – konstruktoriai, kaladėlės. Vaikas gali dėlioti bokštus, trasas, kliūtis, jas išbandyti, pasitelkdamas kitus žaislus, o taip pat gali konstruoti ramiai, susikaupęs.


Žaislai aktyviems vaikams mūsų asortimente

Mūsų asortimente aktyvius vaikus bene labiausiai sudomintų balansiniai Balansiniai dviratukai aktyviems vaikamsdviratukai, triratukai. Tai itin smagus laikas ir drauge sveikas fizinis aktyvumas net patiems mažiausiems. Turime triratukų, tinkančių vaikams, dar nesulaukusiems net dvejų metukų! Labai platus spalvų pasirinkimas leis atrasti tinkamiausius ir mergaitėms, ir berniukams.
Dar aktyviems vaikams tiks medinės mašinėlės, medinės virtuvėlės, indeliai ir maisto produktai, taip pat stumdomi žaislai, profesiniai rinkiniai ir kiti. Šie žaislai puikiai tinka vaidmenų žaidimams, jie leidžia vaikams įsijausti į vairuotojo, kulinaro, gydytojo, staliaus ar kitą vaidmenį, neleidžiantį užsiimti pasyvia veikla.
Visi žaislai vaikams turi būti pirmiausia saugūs. Tai nepaprastai svarbu kalbant apie aktyvius vaikus, kurie nenustygsta vietoje. Džiaugiamės, jog mūsų asortimente didžiąją dalį žaislų sudaro pagaminti iš medžio, natūralūs, saugūs naudoti įvairaus amžiaus vaikams.
Įsigyti žaislų iš mūsų el. parduotuvės galite internetu – tai labai patogu, saugu ir greita. O mes pasirūpinsime, kad užsakymas Jus pasiektų sklandžiai ir operatyviai. Jei gyvenate Kaune, pardavimo vietoje žaislus galite atsiimti nemokamai ir tą pačią dieną.