Šalmai Vaikams | Vaikiškas Dviratininko Šalmas 

Šalmai vaikams iš Nyderlandų - CoConuts. ✓ Subtilūs ✓ Kokybiški ✓ Tinka prie daugelio judėjimo priemonių. Idealūs prie Trybike Steel. Užsukite ir įsitikinkite.

Greičiausiai visi tėveliai sutiks, jog vaikai yra itin judrūs, nenustygstantys vietoje ir būtent dėl savo smalsumo, ir judrumo neretai patiria lengvesnių ar sunkesnių traumų. Štai kodėl vaikiškas šalmas turėtų atsidurti būtinų pirkinių sąraše vos tik mažylis pradeda savarankiškai naudotis jam skirta transporto priemone, pavyzdžiui, dviračiu, balansiniu dviratuku, paspirtuku, triratuku, riedlente, riedučiais ar pan.

Pagal mūsų šalies įstatymus vaikams iki 18 metų šalmai važiuojant dviračiu, paspirtuku ar net sėdint kėdutėje kuomet vaikas yra vežamas suaugusiojo yra privalomas! 

Neretai tėveliai dvejoja, ar vaikui su šalmu bus patogu, tad skubame patikinti, jog vaikiški šalmai kuriami taip, jog vaikučiai jų beveik nejaustų ir viso nešiojimo metu jaustųsi komfortiškai ir būtų saugūs. O kad mažieji neprotestuotų prieš šalmo dėvėjimą, dažnai vaikiški šalmai būna spalvingi ir žavūs, tad vaikai juos dedasi tikrai noriai.

Kaip pasirinkti vaikiško šalmo dydį?

Vaikiško šalmo pasirinkimui daugiausia įtakos turi jo galvos apimtis. Tiksliai išmatavę vaiko galvos apimtį šalmą galėsite drąsiai pirkti internetu nė nepasimatavę.

Pamatuoti vaiko galvos apimtį tikrai nebus sudėtinga. Apjuoskite galvą lanksčia liniuote (jei tokios neturite, tiks ir siūlas ar juostelė, kurių ilgį paskui išmatuosite su paprasta liniuote) plačiausioje vietoje – maždaug 2 cm virš antakių. Išmatuokite, kokio ilgio juostelė / siūlas – tai Jūsų vaiko galvos apimtis.

Šalmų dydžiai pagal galvos apimtį:
  • XS ( nuo 44 cm iki 51 cm);
  • S (nuo 47 cm iki 53 cm);
  • M (nuo 52 cm iki 58 cm) (Nebegaminama).

Ant galvos uždėtas šalmas vaikui neturėtų smukti, spausti, judėti judinant galvą ar kelti kitokį diskomfortą.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis šalmą

Kalbant paprastai, geriausias šalmas vaikui yra tas, kuris jam idealiai tinka ir patinka. Visi mūsų šalmai yra kokybiški ir maksimaliai užtikrins vaiko saugumą. Tad renkantis šalmą, be dydžio kriterijaus, tikslinga atsižvelgti į dar kai kuriuos kitus aspektus:

  • Šalmo svorį (neturi būti ypatingai lengvas);
  • Ventiliacijos angas (būtina ventiliacijai);
  • Šalmo užsegimo mechanizmą (turi būti patogus užsegimas);
  • Medžiagų kokybę (tuo nepasižymi pigūs šalmai).

Vaikams kaip ir suaugusiems reikia komforto ir maksimalaus saugumo, tad išsirinkę šalmą su visais išvardintais punktais tikrai neprašausite.

Mūsų el. parduotuvėje rasite išskirtinai kokybiškus ir patikimus vaikiškus šalmus – čia Jūsų dėmesio laukia kokybiški ir super stilingi šalmai kurie puikiai dera prie mūsų parduodamų Trybike Steel triratukų. Prekiaujame tik tų gamintojų šalmais, kurie geriausiai išlaikė laiko ir klientų įvertinimo egzaminus.

Apie CoConuts šalmų gamintoją

Šiuo metu mūsų asortimente rasite tik tai Co&Co BV gamintojo CoConuts vaikiškus šalmus. Tai yra vienas iš geriausių atradimų puošiančių mūsų asortimentą. Šio gamintojo vaikiški šalmai yra labai geras kainos ir kokybės santykis. Juos sukūrė du broliai Pim ir Alex iš Nyderlandų. Tikriausiai nesuklysime teigdami, kad Nyderlanduose dviratis yra ne tik transporto priemonė. Tai yra gyvenimo būdas. Šioje šalyje šalmai vaikams yra ypatingai svarbūs. Saugumas yra šių, unikalaus dizaino CoConuts šalmų gamintojo svarbiausias prioritetas. Todėl galite neabejoti savo vaiko saugumu. Įsigiję šio gamintojo, ne tik patrauklų, bet ir saugų šalmą, neapsiriksite ir suteiksite vaikams vėjavaikišką vaikystę.

Vaikiški šalmai iš Vaikysteszaislai.lt – aukšta kokybė, patraukli kaina ir geriausia šalmų naudojimo patirtis.