Triratukai Vaikams

Triratukai - kokybė ir stilius iš Nyderlandų. ✓ Išskirtinis dizainas ✓ Unikalus funkcionalumas ✓ Galimybė transformuoti į balansinį dviratuką. Išsirink ir tu.

Kuo išskirtiniai mūsų triratukai?

Trybike - unikalaus dizaino, kokybės ir grožio triratukai, tinkami nuo 12 mėnesių iki 6 metų amžiaus vaikams. Jūs galite rinktis medinius ar metalinius, kurie turi tik jiems būdingų savybių. Trybike turi galimybę transformuotis ir dėl šios priežasties tėveliams nebereikės daugiau galvoti apie vis naujas transporto priemonę vaikui ūgtelėjus, nes jie “auga” kartu su vaiku. T. y. įsigiję transporto priemonę galėsite ją keisti, pritaikant pagal vaiko ūgį ar kitus duomenis. O jei dar prie triratuko įsigysite tobulai derančius CoConuts šalmus vaikams, ne tik užtikrinsite savo atžalų saugumą, bet ir, tikėtina, sužadinsite norą aktyviai leisti laiką lauke. Juk stilingai atrodyti patinka visiems.

Trybike Wood - medinis triratukas

★ Rėmą galima apversti aukštyn, kas vien tai padaro transporto priemonę aukštesnę arba žemesnę.
★ Keliant sėdynę aukštyn, ji tuo pačiu metu tolsta nuo vairo, kas suteikia stabilumo ir patogumą vairuojančiam, nes rankos visuomet bus priekyje o ne apačioje.
★ Rėmo dalyje ant kurios pritvirtinta sėdynė yra apvali išpjovą, prie kurios galima pririšti virvutę.
★ Pripučiamos ir plačios padangos užtikrins puikų pravažumą.
★ Sėdynė turi ypač plačią (27 – 50 cm.) aukščio reguliavimo amplitudę, tad triratuką galima tobulai pritaikyti prie vaiko ūgio.

Trybike Steel - metalinis triratukas

★ Priekinėje šakėje yra dvi vietos tvirtinti ratui, tai padės pritaikyti triratuką prie vaiko ūgio.
★ Galinė šakė turi net 9 tokias vietas o tai ypač pravartu, nes galima pailginti ar sutrumpinti atstumą tarp ratų ašių, padidinti ar sumažinti triratuko aukštį.
★ Rėmo apačioje yra speciali vieta su neslystančia danga skirta kojoms pasidėti važiuojant nuo kalniuko ar smarkiau atsispyrus.
★ Pripučiamos ir plačios padangos užtikrins puikų pravažumą.
★ Sėdynė turi didelę (30 – 45 cm.) aukščio reguliavimo amplitudę, tad triratuką bus nesunku pritaikyti prie vaiko ūgio.

Kodėl verta rinktis Trybike?

Trybike yra išskirtinai kokybiški, tvirti ir ilgai tarnaujantys triratukai. Ilgai tarnaujantys ne tik todėl, kad jie yra patvarūs tačiau ir dėl tos priežasties, jog dėl savo turimos konstrukcijos ar galimybės įsigyti papildomą priedą, šia transporto priemone galės važiuoti ir patys mažiausi, ir jau gerokai ūgtelėję vaikai. Ar tai tas pats vaikutis augs ar bus broliukas, ar sesutė, juo visi galės patogiai naudotis. Triratukai gali būti du viename (2-in-1) arba net keturi viename (4-in-1) komplektacijos - nusipirkus vieną transporto priemonę galite turėti 2 arba net 4 skirtingas judėjimo priemones. Tai yra, įsigiję tokios komplektacijos turėsite ne tik triratuką, bet ir dviratuką.
Tie kas turi jau paūgėjusius vaikus, gali įsigyti balansinį dviratuką, bet vis tik gimus kitam vaikučiui, nebūtinai reikia pirkti naują, visuomet galima įsigyti atskirai specialų komplektą perdarymui iš dviratuko į triratuką. Tai pasakytina apie Trybike Steel. Trybike Wood, visuomet yra 4-in-1 modifikacijos.

Kaip atsirado Trybike?

Šiuos labai kokybiškus ir ypač stilingus dviratukus-triratukus sukūrė broliai Pim ir Alex, Nyderlandų įmonės Co&Co BV įkūrėjai, prieš tai nuėję ilgą bandymų ir tobulinimo kelią. Tačiau dabar šis jų kūrinys gali didžiuotis tuo ką turi. Trybike labiau vakarų ir šiaurės Europoje žinomas prekės ženklas tačiau nuo 2019 metų juo gali džiaugtis ir Lietuvos vaikai. Daugiau apie Tybike gamintoją galite rasti čia.

Garantija

Trybike suteikia 24 mėnesių garantijos terminą tačiau greičiausiai juo nereikės pasinaudoti. Vis tik nutikus kokiam netikėtumui, pradūrus padangą ar pametus kokią detalę, Vaikystės žaislai elektroninėje parduotuvėje turime padangų, kamerų ir kitų dalių. O jei nėra to ko ieškote, visuomet galėsime užsakyti ir atvežti. Tad jūsų vaikas galės ir vėl naudotis triratuku ar balansiniu dviratuku.