Balansinis dviratukas-triratukas Trybike 2-in-1 Žalias

0 €
Kaina
144.95
Sandėlyje:
Turime
Prekės kodas:
TBS-3-GRN-VIN
Gamintojas:
Trybike


Trybike Steel sukurti ir toliau tobulinami dviračių šalyje - Nyderlanduose. Čia kiekvienas žmogus turi bent po vieną ar net kelis dviračius. Važiuoti dviračiu kiekvieną dieną ne tik žymiai taupiau, bet ir sveikiau, tiek Jums tiek mūsų planetai. Tad prie tvaraus ir sveiko gyvenimo būdo mažuosius piliečius galima pratinti nuo pat mažens. Daugiau informacijos apie TRYBIKE gamintoją, galite rasti čia.

Šis labai kokybiškas ir itin stilingai atrodantis balansinis dviratukas - triratukas labiau žinomas vakarų Europoje ar Skandinavijos šalyse tačiau jau nuo 2019 metų yra ir Lietuvoje.

Išskirtinė rėmo konstrukcija leidžia važiuoti itin patogiai, pritaikyti kiekvienam vaikui pagal jo gebėjimus ir fizines galimybes.
Rėmo apačia yra padaryta taip, kad važiuojant nuo kalniuko ar smarkiau atsispyrus ant jo būtų galima patogiai pasidėti kojas. Vieta skirta kojoms yra padengta neslystančia medžiaga.
Priekinėje šakėje yra 2 vietos tvirtinti ratui. Visuose kituose dviratukuose yra tik viena. Ši smulkmena iš ties labai pravarti pritaikant prie vaiko ūgio. Taip galima dar labiau pakelti vairą ar kaip tik jį pažeminti. Galinė šakė aplamai yra unikali, kadangi tai yra išskirtinai Trybike idėja. Čia yra iš viso net devynios vietos skirtos tvirtinti ratui. Dėka to galima pailginti, sutrumpinti atstumą tarp ratų arba padidinti ar sumažinti aukštį. Ir tai dar ne viskas, dar lieka 5 padėtys kurių dėka triratuką bus galima idealiai pritaikyti vaikui.

Dažniausiai gamintojai reklamuodami savo prekės ženklą visada juo pažymi savo prekes. Šioje vietoje Trybike išlieka unikalus – lipdukus ir ne vieną komplektą, skirtus klijuoti ant rėmo, įdeda atskirai į voką, kad galėtumėte išsirinkti patinkantį. Arba galėsite visai neklijuoti – visiška laisvė jums.

Didelio pravažumo, platūs, pripučiami ratai užtikrina patogų važiavimą Jūsų mažyliui. Važiuojant kiemo takeliais pripučiami ratai yra didelis privalumas, pasitaikius nelygumams ar nedidelėms duobutėms, vaikas nejaus diskomforto. Važiavimas bus minkštas ir be jokių tarškėjimo garsų.

TRYBIKE sukurti triratukai turi ypač plačią sėdynės aukščio reguliavimo amplitudę. Šio  balansinio triratuko - dviratuko sėdynės padėtį galima nuleisti iki 30 cm. Greičiausiai Jūsų mažylis dar nesulaukęs 15 mėnesių (atsakingoje tėvelių priežiūroje) jau galės praktikuotis važiuoti šia judėjimo priemone. Pakelti sėdynę galima iki 45 cm aukščio.

Šio triratuko privalumas yra dar ir tas, kad vaikui ūgtelėjus galima bus nuimti vieną ratą, pakeisti ašį ir turėsite dviratuką. O montavimas labai paprastas. Pakuotėje rasite instrukciją gimtąja kalba. Kam nepatiks skaityti, galima pasižiūrėti filmuotą vaizdinę medžiagą.

Amžius - apytiksliai skirtas vaikams nuo 15 mėn. iki 6 metų.
Svoris - 5,2 kg.
Ratai - 12 colių didelio pravažumo, platūs, pripučiami. Lenktas ventilis leis patogiai pripūsti padangas.
Spalva – vintažinis, rėmas žalias, padangos baltos, sėdynė ir rankenos rudos spalvos.
Garantija - suteikiama 24 mėn. garantija.

Mūsų asortimente turime krepšių daiktams susidėti, tvirtinamų prie dviratuko vairo. Tai suteiks dar daugiau žavesio šiai transporto priemonei ir patogumo vaikui.

Kaip surinkti Trybike Steel triratuką?

Kaip iš triratuko padaryti dviratuką?

Prekės duomenys
Leistinas svoris, kg 35
Amžius Nuo 15 mėn. iki 2,5 (6) metų
Ratų diametras 12 colių
Sėdynės aukščiausia padėtis, cm 45
Sėdynės žemiausia padėtis, cm 30
Svoris, kg 6,3

Radote tokią pačią prekę pigiau?
Mes pasiruošę derėtis!

Kaip tai veikia:
1. Radote prekę pigiau?
2. Užpildykite formą ir pateikite mums.
3. Mes netrukus su Jumis susisieksime ir pateiksime pasiūlymą.

Užpildykite laukelius:
* Privalomi laukai