Raskite savo mėgstamą gamintoją

Žaislų gamintojai

Mums svarbu, kad klientai galėtų džiaugtis kokybiškais, patvariais, estetiškais ir savo funkcijas nepriekaištingai atliekančiais žaislais iš mūsų asortimento. Todėl itin skrupulingai renkamės gamintojus, kurių prekes įtraukiame į mūsų el. parduotuvės asortimentą. Vertiname patirtį, pripažinimą, žaislų gamybai naudojamas medžiagas, atsakingumą. Prioritetu laikome ne gamintojo dydį, pagaminamų žaislų kiekį, tačiau požiūrį į klientus, ypač mažuosius, kuriems skirta jų produkcija.
Mūsų asortimente rasite šių gamintojų žaislų vaikams:

  • Orange Toys;
  • Antonio Juan;
  • JC Toys Group, Inc.;
  • Co&Co;
  • Matador ir kt.

Visi gamintojai, kurių žaislus vaikams galite įsigyti mūsų pasiūloje yra pelnę pripažinimą ir simpatijas daugelyje šalių. Jų produkcija išsiskiria aukšta kokybe, saugumu ir puikiai atitinka vaikų poreikius.
Kodėl svarbu gamintojus rinktis atsakingai? Mes žinome, kad tai, ką perkate iš mūsų, yra siejama su mumis, nes mes tuo prekiaujame. Todėl esame suinteresuoti, kad mūsų klientai džiaugtųsi įsigytais žaislais iš mūsų asortimento. O tai reiškia, jog turime itin daug dirbti, siekdami pasirinkti tik geriausius gamintojus ir į asortimentą traukti jų produkciją.
 
Jei svarstote, kur pirkti aukštos kokybės, funkcionalius žaislus vaikams, siūlome pasižvalgyti po mūsų asortimentą. Turime labai platų pasirinkimą skirtingo amžiaus vaikams, siūlome puikų kainos ir kokybės santykį, taip pat operatyvų pristatymą visoje Lietuvoje. Kaune užsakymą galima atsiimti nemokamai iš anksto suderinus atvykimo laiką.