Orange Toys

Svarstote ką padovanoti savo vaikui? O gal norite padovanoti kažką labai minkšto, sentimentalaus, mielo ir kokybiško? Galvojate koks žaislas būtų tikrai saugus žaisti įvairaus amžiaus vaikams ir nekainuotų didelės pinigų sumos? Tuomet gamintojo Orange Toys pliušiniai žaislai būtent tai, apie ką galvojate!

Orange Toys minkšti žaislai yra išskirtinai savito stiliaus. Receptas, kuriuo vadovaujamasi nuo žaislo dizaino sukūrimo iki jo pagaminimo - lašelis sentimentalumo, daug švelnumo, gerumo ir mielumo. Šie žaislai gaminami su besąlygišku noru teikti vaikams džiaugsmą ir šypsenas.

Kiekvienas žaislo kūrimo etapas - nuo idėjos iki pagaminimo - atliekamas laikantis aukščiausių kokybės ir saugumo standartų.

Orange Toys žaislų išskirtinumas:

★  Aukšta kokybė;
★  Unikalus dizainas;
★  Kiekvienas žaislas turi savo vardą, charakterį ir istoriją;
★  Dėmesys vaikų saugumui.

Orange Toys, minkštų žaislų rinkoje dirba jau daug metų ir tiki, kad kiekvienas žingsnis kuriant šiuos žaislus yra labai svarbus. Šis gamintojas nepaprastai daug dėmesio skiria tam, kad žaislai būtų malonūs priglausti, išskirtinio dizaino ir svarbiausia, kad vaikai žaisdami su jais būtų laimingi.

VAIKYSTĖS ŽAISLAI - tai tik kokybiški ir išskirtiniai žaislai Jūsų vaikams.

Prekiaujame žaislais ir jų priedais gaminamais tik pagal aukščiausius standartus.