Lėlė Tina su rožine striuke, minkšta, Sweet Sisters

Kaina
36.95
Sandėlyje:
Reikia užsakyti
Prekės kodas:
SS05-11
Gamintojas:
Orange Toys

Nenuorama Tina nuolat vis kažkur skuba, skrenda, bėga, bet tuo pačiu atrodo stilingai ir madingai. Turima apranga puikiai sujungia viską, ko jai taip reikia. Patogus sportiškas kostiumas nevaržo judesių. Balti sportbačiai atrodo paprastai o tuo pačiu ir elegantiškai. Švelnios rožinės spalvos paltukas ir švelnus, minkštas, megztas šalikas suteikia lengvumo. Tina pasiruošusi nuotykiams!

Tai viena iš Sweet Sisters kolekcijos, sukurtų Latvijos gamintojo Orange Toy, lėlyčių, kurių iš viso yra šešios, neišskiriamos draugės. Ši, kaip ir kitos – Bilie, Sunny, Tina, Sophie ir Lilu viduje turi lankstų karkasą, kurio dėka lėles galima pastatyti, pasodinti, sukurti vis skirtingą rankų ar kojų padėtį. Kiekvieną jų galima išsirinkti su skirtingais rūbais arba juos galima įsigyti atskirai. Įsigyti papildomus rūbelius atskirai rekomenduojama truputi vėliau, kai žaisliukas pabosta. Naujas rūbelis kainuoja nedaug o lėlė atrodys visiškai naujai. Visų lėlių veidukai yra nupiešti, taip suteikiant kiekvienai jų vis skirtingus charakterio bruožus ir išvaizdą. Tai išskirtinis bruožas.

Sweet Sisters yra 32 centimetrų aukščio, nesunki – pats tas pasiimti su savimi einant į svečius, kur nors keliaujant ar paprasčiausiai einant pasivaikščioti. Skirtas vaikučiams nuo 3 metų. Supakuota gražioje , spalvingoje dėžutėje su permatomu viršumi. Į dėžutę įdėjus medžiagos skiautelę ją galima paversti į lovytę.

Prekės duomenys
Kolekcija Sweet Sisters
Rekomenduojamas amžius nuo 3 m.
Personažas Mergaitė
Kūnas Medžiaginis
Ūgis, cm 32

Radote tokią pačią prekę pigiau?
Mes pasiruošę derėtis!

Kaip tai veikia:
1. Radote prekę pigiau?
2. Užpildykite formą ir pateikite mums.
3. Mes netrukus su Jumis susisieksime ir pateiksime pasiūlymą.

Užpildykite laukelius:
* Privalomi laukai