Prekių grąžinimas

Be jokios abejonės Jūs turite teisę per 14 dienų, nuo įsigijimo datos, grąžinti nepatikusias prekes be jokio atskiro paaiškinimo, kodėl nutarėte taip padaryti. Tai yra neginčytina, įstatymais įtvirtinta Jūsų teisė. Grąžinamos prekės negali būti naudotos, surinktos, išardyta pirminė pakuotė, nuplėšti lipdukai, etiketės ir pan. Visais atvejais prekių grąžinimo išlaidos tenka pirkėjui. Netgi jei tvarkinga siunta yra nepriimama iš kurjerio, neatsiimama iš paštomato ar autobusų stoties, kai tuo metu pirkėjas pats nedalyvauja grąžinimo procese, pinigų grąžinimo atveju, jei ši pirkėjo prievolė teko pardavėjui, siuntos grąžinimo tekusios pardavėjui yra išskaičiuojamos ir pirkėjui grąžinamos sumos.

Pirkėjui grąžinusiam prekes, kai jos buvo pristatomos pasirenkant brangesnį pristatymo būdą, pristatymą į autobusų stotį, iš grąžinamos sumos yra išskaičiuojamas susidaręs skirtumas.

Visais atvejais prieš perkant, jei turite kokių tai klausimų dėl perkamo žaislo, mes rekomenduojame kreiptis į mus dėl papildomos informacijos. Pagal galimybės, kuo detaliau apibūdinsime pirkinio savybes, pateiksime papildomas fotografijas ar filmuotą medžiagą.