Prekių grąžinimas

Be jokios abejonės Jūs turite teisę per 14 dienų, nuo įsigijimo datos, grąžinti nepatikusias prekes be jokio atskiro paaiškinimo, kodėl nutarėte taip padaryti. Tai yra neginčytina, įstatymais įtvirtinta Jūsų teisė. Grąžinamos kokybiškos prekės negali būti naudotos, surinktos, išimtos iš pakuotės, nuplėštos etiketės ir pan. Kokybiškų prekių grąžinimo atveju išlaidos tenka pirkėjui. Tuo atveju kai siunta yra nepriimama iš kurjerio, neatsiimama iš paštomato ar autobusų stoties siuntų skyriaus, kai pirkėjas pats nedalyvauja grąžinimo procese, prekių grąžinimo išlaidų suma yra išskaičiuojama iš pirkėjui grąžinamos sumos.
Prekių grąžinimo įkainiai, kai siunta nebuvo paimta iš paštomato yra analogiški tai sumai, kuri buvo jūsų sumokėta už pristatymą. Kai prekės grįžta per DPD kurjerį, principu nuo „durų iki durų“ yra taikomi šie įkainiai:

Svoris / Kaina
2 kg. / 4.5 €
5 kg. / 5.5 €
10 kg. / 7.0 €
20 kg. / 9.0 €
31.5 kg. / 12.0 €
50 kg. / 15.5 €

Neatsiėmus prekių iš autobusų stoties siuntų skyriaus, jums teks papildomai susimokėti ir už siuntos saugojimą.
Prekių grąžinimo atveju, aukščiau pateiktoje lentelėje įkainiai yra didesni nei jūs sumokate už pristatymą, kadangi už pristatymą jūs mokate ne visą sumą - dalį sumokame mes. Grąžinimo atveju jums teks sumokėti pilną sumą.
Visais atvejais prieš perkant, jei turite kokių tai klausimų dėl perkamo žaislo, mes rekomenduojame kreiptis į mus dėl papildomos informacijos. Pagal galimybės, kuo detaliau apibūdinsime pirkinio savybes, pateiksime papildomas fotografijas ar filmuotą medžiagą.