Akcijos

Perkant Trybike Steel 2-in-1, dovanosime Trybike rankine daiktams susidėti.
Perkant Trybike dviratuką, dovanosime talpų Trybike krepšį daiktams susidėti. (Šiuo metu visi krepšiai jau yra išdalinti - atsivešime į šio mėnesio pabaigą. Galime krepšį išsiųsti kai gausime arba vietoje jo galime įdėti Trybike rankinę vairui.)
Perkant Baghera Citroën modelį, dovanosime šalmą ir akinius.

Užsakant, priskirta dovana automatiškai bus įdėta į prekių krepšelį su nuline kaina.

Akcija — žaislai pigiau!

Turite savų vaikučių, o galbūt neretai ieškote dovanų artimųjų, bičiulių atžaloms? Tuomet greičiausiai viena kita akcija ir galimybė už žaislus mokėti pigiau bus patrauklus pasiūlymas? Žinoma, o kam tai nepatiktų, kuomet turite progą sutaupyti ne kokybės sąskaita. Vaikysteszaislai.lt apie tai pagalvojo, todėl šiame svetainės puslapyje visada rasite šaunių pasiūlymų: kokie žaislai su nuolaida šiuo metu mūsų asortimente arba kokią papildomą naudą, dovaną galite gauti pirkdami mūsų žaislus.


Žaislams – akcija!

Jei dar negirdėjote apie mūsų akcijas žaislams, būtinai peržvelkite šį asortimentą! Argi nemėgstate pasinaudoti akcija? Tai puiki proga įsigyti tą patį norimą žaislą tik mažesne kaina! Mūsų asortimente akcijos vienoms ar kitoms prekėms taikomos visada.

akcija yra puiki galimybė jei artėja jūsų vaiko gimtadienis, Kalėdos ar kita šventė, o galbūt žaisliukas bus reikalingas kaip dovana, ruoškitės tam iš anksto – išsirinkite mūsų asortimente poreikius atitinkančius žaisliukus ir sekite naujienas, akcijų pasiūlymus, nuolaidas, kol patikusioms prekėms taikoma akcija. Nustebsite, kiek daug galite sutaupyti! dovanos ieškant „paskutinę minutę“, neretai perkama prekė kur kas aukštesne kaina, tačiau dovanų planavimas skilties stebėjimas leis pasinaudoti viena šaunia akcija.


Žaislai pigiau

Mūsų asortimente žaislai pigiau parduodami ne tik akcijų metu – Vaikysteszaislai.lt asortimento kainos ir kokybės santykis patrauklus visuomet, tačiau akcijos, geros nuolaidos suteikia galimybę aukštos kokybės žaislą įsigyti dar patrauklesne kaina.
Mūsų el. parduotuvėje su nuolaida parduodamos lėlės, jų nameliai, rūbeliai, aksesuarai ir kiti priedai, žaislinės virtuvėlės, žaisliniai indai ir žaisliniai maisto produktai, pliušiniai žaislai, balansiniai dviratukai ir jų priedai, kūrybiniai rinkinukai, lavinantys ir kiti žaislai.


Žaislai su nuolaida

Nuolatiniai mūsų klientai žino, kad žaislai su nuolaida čia – kone kasdienybė. Visada daliai asortimento pritaikome tam tikro dydžio nuolaidas, leidžiančias mūsų klientams sutaupyti arba įsigyti daugiau už suplanuotą sumą.
Nuolaidų dydžiai labai įvairūs – nuo kelių iki net kelių dešimčių procentų! Pavyzdžiui, porą dešimčių ar beveik trečdalį prekės kainos siekianti nuolaida tikrai masina.


Pirkti ir sutaupyti mokant pigiau mūsų el. parduotuvėje susigundo daugelis. Negana to, klientus žavi platus medinių žaislų asortimentas, taip pat aukšta kokybė, patogus prekių pristatymas arba atsiėmimas prekybos vietoje Kaune. Užsakymus pateikti galima tik online, bet jei esate kaunietis ar gyvenate netoliese, visada esate laukiami – galite atsiimti prekes nemokamai čia, vietoje.
Pirkti mūsų el. parduotuvėje labai patogu. Čia visuomet aiškiai nurodyta, kuriems žaislams taikoma akcija, koks jos dydis, kokia prekės kaina su nuolaida. Pirkdami internetu Jūs taupote savo laiką. O mes užsakymus pristatome labai operatyviai Jūsų nurodytu adresu sutartą dieną arba į paštomatą.