Pliušiniai, minkšti žaislai

Minkštas zuikis Timo, Orange Toys
Minkštas zuikis Timo, Orange Toys

Minkštas zuikis Timo, Orange Toys

Sandėlyje yra
1-3 d.d.

18.95

Minkštas zuikis Yoki, Orange Toys
Minkštas zuikis Yoki, Orange Toys

Minkštas zuikis Yoki, Orange Toys

Sandėlyje yra
1-3 d.d.

19.95

Pliušiniai Žaislai | Minkšti Žaislai internetu

Pliušiniai žaislai patys geriausi vaikų draugai. ❤ Minkšti ❤ Švelnūs ❤ Žaismingi ❤ Kokybiški. Nudžiuginkite savo vaikus.

Kodėl verta rinktis mūsų siūlomus pliušinius žaislus

Galvojate, kuo gi išskirtiniai šie žaislai? O gal jau kažkurį nusižiūrėjote, bet nežinote ar tikrai vaikučiui jis patiks? Galime Jus patikinti, šiuos žaislus pamils kiekvienas! Tik tai teigiami atsiliepimai. Siūlome Jums nepaprasto grožio ir mielumo - stilingus minkštus žaislus su individualiomis istorijomis, vardais bei charakteriu.

Pliušinių, minkštų žaislų gamintojas - Orange Toys

Orange Toys žaislų rinkoje dirba ir turi patirties jau daugelį metų, tad yra išvystę tobulą žaislų formulę kuria remiasi nuo žaislų dizaino sukūrimo iki jų pagaminimo - lašelis sentimentalumo ir daug švelnumo, gerumo bei mielumo. Orange Toys žaislai gaminami su beribiu noru teikti vaikams laimę žaidžiant su šiais pliušinukais. Orange Toys gamintojas savo minkštiems žaislams kuria ir papildomus drabužėlius. Rinkitės, renkite madingai ir džiaukitės. 
Visi Orange Toys žaislai yra gaminami išskirtinai daug dėmesio skiriant jų unikaliam dizainui ir naudojamoms medžiagoms, o gaminimo eiga vyksta tik pagal aukščiausius saugumo ir kokybės standartus.

Pliušiniai žaislai mūsų asortimente

Kiekvienas žaisliukas yra unikalus, patrauklus, spalvingas ir labai mielas. Daugelis jų turi tam tikrus atributus (kuprinę, kaspinėlį, kepurėlę ir pan.), kas daro juos dar žavesnius, o vaikų žaidimams įdomumo ir papildomų galimybių. Minkšti žaislai kūdikiams mūsų asortimente taip pat itin atsakingai atrinkti ir laukia savo naujųjų draugų. 

Renkantis žaislą galite sužymėti filtrus ir rinktis iš:
  • Kolekcijos, kurią sudaro: Choco Milk, Cotti Motti, Lucky Doggy, Ocean, Orange Life, Orange Mini, Orange Toys, Sweet Sisters.
  • Rekomenduojamo amžiaus: nuo 0 mėn. arba nuo 3m.
  • Personažus: avys, drakonai, drambliai, ežiai, karvės, katinai, krabai, lapės ir kt.
  • Žaisliuko ūgio: nuo 15 cm iki net 80 cm.

Visi vaikiški pliušiniai žaislai pasiūti iš kokybiškų, patvarių medžiagų. Jos tvirtos, tačiau drauge malonios liesti ir draugiškos vaiko odelei, tad vaikučiai galės ne tik su naujaisiais draugais žaisti, tačiau ir keliauti, miegoti bei visada būti drauge. Šie minkšti miego žaislai tikrai taps Jūsų vaikučio puikiu draugu.  Rekomenduojame pasiskaityti: „Miego draugas“ - žaislai kurie padeda mažyliui užmigti" bei "Kaip prižiūrėti minkštus žaislus".