Pliušinis žaislas Cotti Motti zuikis Timmy

Kaina
24.95
Sandėlyje:
Turime
Prekės kodas:
CM02-18
Gamintojas:
Orange Toys

Prieš Jus neapsakomo grožio zuikutis Timmy – jį taip draugai vadina. Jis yra mielas, stilingai aprengtas žaisliukas, visad geros nuotaikos, kuria pasirengęs dalintis su kitais. Jis norėtų sutiki tokį pat mielą draugą ar draugę! Timmy pasipuošęs tamsiai pilku, sportišku kombinezonu, dryžuotais marškinėliais o ant galvos puikiai deranti gelsvos spalvos kepuraite.

Žaislas pagamintas iš 100% medvilnės, dekoruotas tekstile ir dirbtiniu kailiu (poliesteriu), su plastikiniais elementais. Užpildas pagamintas iš polipropileno granulių ir aukštos kokybės A klasės poliesterio pluoštų. Akutės ir burnytė išsiuvinėtos. Žaisti bus ne tik smagu, bet ir saugu. Tinka vaikučiams nuo pat gimimo.

★ Amžius: nuo 0 mėn.
★ Aukštis: 29 cm.
★ Elegantiškas
★ Tinka kūdikiams ir vyresniems
★ Išskirtinis dizainas

Tiesa, šis pliušinis zuikutis, kaip ir visi tvarkingi padarėliai, labai nemėgsta būti susitepęs tad kartais pravartu jį nuprausti o už tai jis bus jums dėkingas. Rekomenduojama skalbti rankomis, vandenyje iki 30°C temperatūros, o išdžiūti reikėtų leisti pačiam, padėjus kur nors šiltai. Tik nedžiovinkite džiovyklėje, nes galite sugadinti jo dailias ausytes ir rūbelius!

Norėdami sužinoti apie žaisliukų priežiūra, paskaitykite straipsnį „kaip prižiūrėti minkštus žaislus“.

Šio pliušinio žaislo ūgis - 29 cm, svoris apie 120 g. Su zuikučiu bus smagu ir lengva žaisti tiek mažyliams, tiek vyresniems vaikučiams. Cotti Motti parduodamas stilingoje dėžutėje.

Gamintojas - Orange Toys, žinomas visame pasaulyje, kaip ypač daug dėmesio skiriantis žaislų unikalumui bei kokybei, kurio sieks vaikus padaryti laimingais. Tad tikrai nesuklysite padovanoję

vaikui šį žaisliuką nes tai ne tik žaislas, bet ir būsimi, puikūs vaikystės prisiminimai!

Prekės duomenys
Kolekcija Cotti Motti
Rekomenduojamas amžius nuo 0 mėn.
Personažas Zuikis
Ūgis, cm 29
Svoris, gr 120

Radote tokią pačią prekę pigiau?
Mes pasiruošę derėtis!

Kaip tai veikia:
1. Radote prekę pigiau?
2. Užpildykite formą ir pateikite mums.
3. Mes netrukus su Jumis susisieksime ir pateiksime pasiūlymą.

Užpildykite laukelius:
* Privalomi laukai