Minkšta pliušinė žuvytė Blue 40, Orange Toys

Kaina
17.95
Sandėlyje:
Turime
Prekės kodas:
OT7014B
Gamintojas:
Orange Toys

Ieškote kažko minkšto ir švelnaus savo vaikučiui? Suradote! Jūsų dėmesiui nuostabi pliušinė vandenynų žuvytė - nuostabus žaislas, kuris suteiks daug džiaugsmo ir pramogų jūsų mažyliui! Ši minkšta žuvytė yra pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, todėl jis yra ne tik patvari, bet su ja taip pat ir saugus vaikui žaisti.

Orange Toys pliušinė žuvis yra išskirtinės formos su tamsiai mėlynos spalvos dryžiais ir tikrai sužavės visus. Vaikas jausis lyg tikras jūrininkas žaisdamas su šiuo minkštu žaisliuku!

Pliušinė žuvytė yra lengva, itin minkšta ir švelni palietus. Ji puikiai tinka žaidimams kambaryje. Leiskite fantazijai nukelti į įvairius nuotykius! Puikus pasirinkimas dovanai gimtadienio ar Šv. Kalėdų proga. Tai žaislas, kuris žadina vaikų kūrybingumą, skatina jų motorinius įgūdžius ir galiausiai suteikia šaunią pramogą.

★ Amžius: nuo 0 mėnesių
★ Aukštos kokybės medžiagos
★ Patvari ir saugi vaikui žaisti
★ Įspūdingai atrodanti
★ Lengva ir minkšta liesti
★ Skatina vaiko motorinius įgūdžius ir kūrybingumą

Medžiaga: Poliesterio pluošto ir polietileno granulės
Matmenys: 38x30 cm
Skalbiamas rankomis 30°C, negalima balinti, lyginti ir džiovinti džiovyklėje

Gamintojo iš Latvijos Orange Toys kūrinys. Šį įmonė gamina be galo mielus pliušinius žaislus, lėles, lėlių drabužius ir aksesuarus, savo sukurtiems žaisliukams, ir ne tik. Jie kasmet atnaujina savo asortimentą vis naujais modeliais.

Orange Toys yra žinomas ir patikimas prekių ženklas visame pasaulyje, skiriantis didelį dėmesį kokybei, kūrybiškumui ir vaikų saugumui. Jų produktai yra atpažįstami dėl išskirtinio dizaino. Būdami Latvijos gamintojai, Orange Toys yra puikus pasirinkimas tiems, kurie vertina europinį kokybės standartą ir unikalumą. Jų produktai atitinka griežčiausius saugos reikalavimus ir yra pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų, užtikrinančių ilgalaikį žaislo naudojimą.

Orange Toys nuolat siekia inovacijų ir tobulėjimo, todėl jų asortimentas visada atnaujinamas su naujais ir žavingais žaislais. Atraskite šio gamintojo magišką pasaulį jūsų vaikui!

Prekės duomenys
Kolekcija Relax
Rekomenduojamas amžius nuo 0 mėn.
Ūgis, cm 38

Radote tokią pačią prekę pigiau?
Mes pasiruošę derėtis!

Kaip tai veikia:
1. Radote prekę pigiau?
2. Užpildykite formą ir pateikite mums.
3. Mes netrukus su Jumis susisieksime ir pateiksime pasiūlymą.

Užpildykite laukelius:
* Privalomi laukai