Pliušinis žaislas Cotti Motti meškiukas Oscar

Kaina
24.95
Sandėlyje:
Turime
Prekės kodas:
CM07-23
Gamintojas:
Orange Toys

Prieš Jus labai mielas Cotti Motti meškutis Oscar – jį taip kviečia patys artimiausi draugai. Jis švelnus, minkštas ir su puikiai atrodančia pižama, visada geros nuotaikos. Pliušinis meškinas kuris moka daug įdomių pasakėlių. Tegu vaikutis eidamas miegučio pasiima jį o pasakos ir įdomios istorijos ateis su sapnais. Sapnų meškiukas norėtų sutiki tokį pat mielą draugą ar draugę!

Žaislas pagamintas iš 100% medvilnės, dekoruotas tekstile ir dirbtiniu kailiu (poliesteriu), su plastikiniais elementais. Užpildas pagamintas iš polipropileno granulių ir aukštos kokybės A klasės poliesterio pluoštų. Akutės ir burnytė išsiuvinėtos. Žaisti bus ne tik smagu, bet ir saugu. Tinka vaikučiams nuo pat gimimo.

★ Amžius: nuo 0 mėn.
★ Aukštis: 29 cm.
★ Elegantiška
★ Tinka kūdikiams ir vyresniems
★ Išskirtinis dizainas

Šis medžiaginis žaisliukas, kaip ir visi tvarkingi padarėliai, labai nemėgsta būti nešvarus tad kartais pravartu jį išmaudyti o už tai jis bus jums labai dėkingas. Rekomenduojama skalbti rankomis, vandenyje iki 30°C temperatūros, o išdžiūti reikėtų leisti žaisliukui pačiam, padėjus kur nors šiltai. Tik nedžiovinkite džiovyklėje, nes galite sugadinti jo dailius rūbelius ir gal būt net jį patį!

Norėdami sužinoti apie žaisliukų priežiūra, paskaitykite straipsnį „kaip prižiūrėti minkštus žaislus“.

Šio pliušinio žaislo ūgis - 29 cm, svoris apie 120 g. Su meškučiu bus smagu ir lengva žaisti tiek mažyliams, tiek vyresniems vaikučiams. Cotti Motti parduodamas stilingoje dėžutėje.

Gamintojas - Orange Toys, žinomas visame pasaulyje, kaip ypač daug dėmesio skiriantis žaislų unikalumui bei kokybei, kurio sieks vaikus padaryti laimingais. Tad tikrai nesuklysite padovanoję

vaikui šį žaisliuką nes tai ne tik žaislas, bet ir būsimi, puikūs vaikystės prisiminimai!

Prekės duomenys
Kolekcija Cotti Motti
Rekomenduojamas amžius nuo 0 mėn.
Personažas Meška
Ūgis, cm 29
Svoris, gr 120

Radote tokią pačią prekę pigiau?
Mes pasiruošę derėtis!

Kaip tai veikia:
1. Radote prekę pigiau?
2. Užpildykite formą ir pateikite mums.
3. Mes netrukus su Jumis susisieksime ir pateiksime pasiūlymą.

Užpildykite laukelius:
* Privalomi laukai