Pliušinis žaislas Cotti Motti drambliukė Alice

Kaina
23.95
Sandėlyje:
Turime
Prekės kodas:
CM04-04
Gamintojas:
Orange Toys

Ši dramblė yra pati gražiausias iš visų dramblių pasaulyje! Jai labai patinka puoštis. Alice vilki geltonų juostų suknelę ir stambaus mezgimo baltą palaidinę. Ant galvos, vietinėse apylinkėse madingas galvos apdangalas. Drabužiai yra pagaminti iš medvilnės kuriuos galima nuimami.

Žaislas pagamintas iš 100% medvilnės, dekoruotas tekstile. Užpildas pagamintas iš polipropileno granulių ir aukštos kokybės A klasės poliesterio pluoštų. Akutės ir burnytė išsiuvinėtos. Žaisti bus ne tik smagu, bet ir saugu. Tinka vaikučiams nuo pat gimimo.

Alice, kaip ir visi tvarkingi padarėliai, labai nemėgsta būti susitepusi tad kartais pravartu išprausti o už tai žaisliukas bus jums dėkingas. Rekomenduojama skalbti rankomis, vandenyje iki 30°C temperatūros. Specialiai džiovinti nereikia. Padėkite kur nors šiltai ir lukterkite. Tik nedžiovinkite džiovyklėje, nes galite sugadinti!

Šio pliušinio žaislo ūgis - 29 cm, svoris apie 120 g. Su medžiaginiu žaisliuku bus smagu ir lengva žaisti, tiek mažyliams, tiek vyresniems vaikučiams. Cotti Motti parduodamas stilingoje dėžutėje.

Gamintojas - Orange Toys, žinomas visame pasaulyje, kaip ypač daug dėmesio skiriantis žaislų unikalumui bei kokybei, kurio siekis vaikus padaryti laimingais. Tad tikrai nesuklysite padovanoję vaikui šį žaisliuką nes tai ne tik žaislas, bet ir būsimi, puikūs vaikystės prisiminimai!

Prekės duomenys
Kolekcija Cotti Motti
Rekomenduojamas amžius nuo 0 mėn.
Personažas Dramblys
Ūgis, cm 29
Svoris, gr 120

Radote tokią pačią prekę pigiau?
Mes pasiruošę derėtis!

Kaip tai veikia:
1. Radote prekę pigiau?
2. Užpildykite formą ir pateikite mums.
3. Mes netrukus su Jumis susisieksime ir pateiksime pasiūlymą.

Užpildykite laukelius:
* Privalomi laukai