Pliušinis žaislas Cotti Motti ežiukas Henry

Kaina
23.95
Sandėlyje:
Turime
Prekės kodas:
CM10-10
Gamintojas:
Orange Toys

Ežiukas Henry yra labai tvarkingas žaisliukas, kuris kasdien tikrina, kad visi jo daiktai būtų savo vietose – nuo žaislų iki drabužių. Medžiaginis žaisliukas yra aprengtas pilku, švelniu megztuku, džinsiniais bridžais o ant kaklo gelsvos spalvos megztas šalikas. Drabužiai yra pagaminti medvilnės, kuriuos paprasta nuimti ir išskalbti. Minkštas žaisliukas skirtas vaikučiams kuriems nepatinka vieniems eiti miegoti. Ežiukas yra ne tik puikus draugas bet ir linksmų istorijų pasakorius – užtenka tik vaikučiui paimti į rankutes šį medžiaginį žaisliuką ir tėvelis ar mama pradeda sekti įdomią pasakėlę. Kuriam vaikui gali nepatikti pasakos prieš miegą?

Žaislas pagamintas iš 100% medvilnės, dekoruotas tekstile. Užpildas pagamintas iš polipropileno granulių ir aukštos kokybės A klasės poliesterio pluoštų. Akutės ir burnytė išsiuvinėtos. Žaisti bus ne tik smagu, bet ir saugu. Tinka vaikučiams nuo pat gimimo.

Henry, kaip ir visi tvarkingi padarėliai, labai nemėgsta būti susitepęs tad kartais pravartu išprausti o už tai žaisliukas bus jums dėkingas. Rekomenduojama skalbti rankomis, vandenyje iki 30°C temperatūros. Specialiai džiovinti nereikia. Padėkite kur nors šiltai ir lukterkite. Tik nedžiovinkite džiovyklėje, nes galite sugadinti!

Šio pliušinio žaislo ūgis - 29 cm, svoris apie 120 g. Su medžiaginiu žaisliuku bus smagu ir lengva žaisti, tiek mažyliams, tiek vyresniems vaikučiams. Cotti Motti parduodamas stilingoje dėžutėje.

Gamintojas - Orange Toys, žinomas visame pasaulyje, kaip ypač daug dėmesio skiriantis žaislų unikalumui bei kokybei, kurio siekis vaikus padaryti laimingais. Tad tikrai nesuklysite padovanoję vaikui šį žaisliuką nes tai ne tik žaislas, bet ir būsimi, puikūs vaikystės prisiminimai!

Prekės duomenys
Kolekcija Cotti Motti
Rekomenduojamas amžius nuo 0 mėn.
Personažas Ežys
Ūgis, cm 29
Svoris, gr -

Radote tokią pačią prekę pigiau?
Mes pasiruošę derėtis!

Kaip tai veikia:
1. Radote prekę pigiau?
2. Užpildykite formą ir pateikite mums.
3. Mes netrukus su Jumis susisieksime ir pateiksime pasiūlymą.

Užpildykite laukelius:
* Privalomi laukai