Swim Essentials

Swim Essentials yra registruotas prekės ženklas, kuris yra platinamas visoje Europoje įmonės iš Nyderlandų „The Essentials B.V.“. „Swim Essentials“ šūkis - GYVENAME VASARAI!

Kiekvieną vasarą jų gaminiai pasklinda po visą Europą. Pradedant nuo plaukimo rankovių patiems mažiausiems, mažų puodelių laikiklių šaltiems gėrimams laikyti prie vandens iki didelių rožinių ar aukso flamingų, ar pripučiamų vandens atrakcionų, ar maudymosi avalynės ar rūbų. Taigi misija paprasta: kad kiekvieną vasarą paplūdimyje visi gražiai atrodytu naudodami platų maudymosi kostiumėlių asortimentą ir būtų saugus su pripučiamų gaminių asortimentu.

„Swim Essentials“ kaip prekės ženklas pasirodė 2012 m. ir nuo šiol jų gaminius galima rasti baseinuose ir aplink juos, paplūdimiuose ir daugelyje atostogų vietų visoje Europoje. Šiuos kokybiškus gaminius galima atpažinti iš logotipo. „Swim Essentials“ nuolat kuria naujus prabangius pripučiamus gaminius, pasižyminčius stiliumi, kokybe ir funkcionalumu. „Swim Essentials“ taip pat yra vienintelė įmonė, turinti savo siuvimo ateljė, kuri yra Hertogenbose, šalia „Essentials“ biuro. Ateljė maudymosi kostiumėlius gamina pačios įmonės komanda, Nyderlanduose.

Swim Essentials stengiasi prisidėti prie tvaresnio gamybos proceso ir taip ekologiškesnio pasaulio! Štai kodėl Hertogenbose buvo įkurta nuosava siuvimo ateljė, kurioje gaminama visa vaikams skirtų maudymosi kostiumėlių kolekcijas. Be to, savo dirbtuvėse, pabėgėliams ir prieglobsčio prašytojams yra suteikiame galimybė Nyderlanduose pradėti viską iš naujo.

Swim Essentials kadaise pradėjo kurti stilingus, patogius ir patvarius vonios rankšluosčius. Taip pat norėjo, kad jų rankšluosčiai būtų prieinami, kad visi galėtų jais mėgautis. Bėgant metams tai greitai išsivystė į keletą produktų, kuriuos parduoda iki šiol. Bendrovė labiausiai žinoma dėl savo pripučiamų gaminių. „Swim Essentials“ visada nori užtikrinti, kad jų gaminiai būtų labai praktiški, pritaikyti vaikams ir, svarbiausia, tvarūs. Pripučiami gaminiai yra pagaminti iš perdirbamo PVC, kad jie nebūtų kenksmingi gamtai. „Swim Essentials“ naudojama medžiaga yra 100% perdirbama.

Tad džiaukimės visi kartu vasara!