Antonio Juan

Svarstote kaip pradžiuginti savo mažylius? Vertinate kokybę, tvarumą, tikroviškumą? O gal jau žinote, kad norite padovanoti aukščiausios kokybės, pagamintą lėlę iš perdirbtų medžiagų siekiant sustabdyti klimato kaitą, bet tokios tiesiog nerandate? Tuomet ispanų gamintojų Antonio Juan lėlės būtent tai ko norite!

Dosje

Antonio Juan lėlės žinomos visame pasaulyje kaip prestižo ir kokybės prekinis ženklas. Šios nuostabaus grožio lėlės nepakartojamos, kiekvienas šių lėlių centimetras yra kruopščiai įvertintas ir sukurtas negailint smulkmenų tikroviškumo suteikimui.

Antonio Juan išskirtinumas:

★  Detalios, švelnios ir preciziškos;
★  Gamintojai ypatingai rūpinasi aplinkos tarša;
★  Kokybiškai pasiūti lėlių rūbai;
★  Ypač saugios Jūsų vaikams.

Šis gamintojas nepaprastai gerai moka išreikšti lėlių emocijas jų veiduose. Viniliniai kūneliai dažniausiai su lyties požymiais, neapsakomai gerai atkartoja tikrų kūdikių anatomiją. Antonio Juan taip pat gamina minkštas lėles, šios dažnai būna su įmontuotu mechanizmu, kai kurios gali guguoti, kitos verkti ar juoktis, sakyti “mama” “tėti” (žinoma Ispaniškai).
Šios lėlės gali būti tikrai nuostabi dovana Jūsų vaikui.

Iš kur kilusios Antonio Juan lėlės

Antonio Juan lėlės kilusios XIX amžiuje, Ispanijos, Alikantės regiono, žaviame miestelyje Onilyje. Viskas prasidėjo nuo kuklaus šeimos verslo, kuriame susilieja trys žaislų gamintojų kartos, Šie kūrėjai nenustoja augti.

VAIKYSTĖS ŽAISLAI - tai nepaprasta galimybė vaikams suteikti gražiausias akimirkas.