Svoora

„Svoora“, siekdama sukurti išskirtinio dizaino, aukštos kokybės žaislus, žaidimus, dovanas ir dekoravimo daiktus, 2015 m. ėmėsi veiklos, tačiau šiame žavingame žaislų versle ji turi ilgametę patirtį, kuriąSvoora pradžia įgijo dar daug metų prieš imdamiesi šios veiklos.

Kaip tai atsitiko?

Svoora gamykla„Svoora“ priklauso įmonių grupei „Tsironis SA“, kuri nuo 1980 m. aktyviai veikia kokybiškų žaislų, dovanų ir dekoravimo prekių srityje. Įgiję vertingos praktinės patirties, kupini savo idėjų, kurias norėjo įgyvendinti. Dėl to nusprendė kurti ir gaminti savo produktų liniją, turėdami viziją pasiūlyti originalių ir gražiai suprojektuotų kokybiškų žaislų ir gaminių už priimtiną kainą.
Paskatinti savo aistros žaislinių „vilkeliams“, pavadinome savo prekės ženklą „Svoora“, o tai graikų kalba reiškia besisukantis, sukūrė pirmąją šių nesenstančių ir mėgstamų besisukančių žaisliukų liniją: pirmąją Svoora vilkeliai„vilkelių“ kolekciją, kuri buvo pristatyta rinkoje, o teigiami atsiliepimai kūrėjams buvo pats didžiausias apdovanojimas. Po pirmosios sėkmės „Svoora“ gimė naujų idėjų, tuo praturtindami savo asortimentą!
Tuo pačiu metu, įkvėpti patrauklios graikų mitologijos, pristatė savo unikalią ir novatorišką „Esperides“ liniją - originalią ekologiškų medinių kambario dekoravimo elementų įvairovę, skirtą nukeliauti į poilsio, fantazijos ir nuostabių pasakų pasaulį ir suteikti jums galimybę paties kurti savo sugalvotas, nuostabias istorijas.
Galų gale, kas nemėgsta pasakų?
Nuo to laiko kolektyvas toliau augo, mokėsi, pagauti įkvėpimo kūrė vis daugiau žavingų žaislų, tokių kaip vaikų muzikos instrumentai, lavinamieji žaislai, smegenų veiklą skatinantys žaidimai, spalvingi kaleidoskopai ir romantiškos muzikinės papuošalų dėžutės.
Siekdami sukurti puikaus dizaino, kūrybiškų koncepcijų ir aukštos kokybės žaislų, kaip teigia kūrėjai, nuolat ieško naujų idėjų, nuolat eksperimentuoja ir toliau tyrinėja nuostabų žaislų pasaulį, turėdami viziją pasiūlyti vis įdomesnių, žaidimų ir dekoravimo elementų.