Galbūt neseniai Jūsų mažoji princesė gavo dovanų mielą apyrankę ar žvilgančius auskarus, bet baiminatės, jog tarp daugybės žaislų, papuošalai gali pasimesti? O gal svarstote kaip vaikų kambarį padaryti panašesnį į pasaką, kad mažųjų vaizduotė lavėtų ir kambario aplinka taptų jaukesne? Tuomet Svoora gamintojo muzikinės papuošalų dėžutės kaip tik tai, kas papuošalams neleis pasimesti, o mūsų turimos vaikų kambario dekoracijos suteiks mažiesiems ypatingai daug vaikiško džiaugsmo ir magijos!

Tai iš Graikijos kilę žavingų žaislų, dekoracijų bei muzikinių papuošalų dėžučių gamintojai pradėję veiklą nuo 2015 metų, tačiau šiame žavingame žaislų versle jie turi ilgametę patirtį, kurią įgijo dar daug metų prieš imdamiesi šios veiklos. 

„Svoora“ priklauso įmonių grupei „Tsironis SA“, kuri nuo 1980 m. aktyviai veikia kokybiškų žaislų, dovanų ir dekoravimo prekių srityje. Įgiję vertingos praktinės patirties, kupini savų idėjų, kurias norėjo įgyvendinti, nusprendė sukurti ir gaminti savo produktų liniją. Turėdami viziją, sukūrė originalių ir gražiai suprojektuotų kokybiškų žaislų ir gaminių už priimtiną kainą.

Svoora išskirtinumas

  • Įkvėpimo semiasi iš graikų mitologijos;
  • Visi gaminiai išskirtinio dizaino;
  • Nuolat ieško kūrybinių koncepcijų ir naujų idėjų tyrinėdami ir eksperimentuodami;
  • Gaminiai tik iš tvarių, aukščiausios kokybės medžiagų;

Kaip ir besisukantis vilkelis suteikęs jiems vardą (graikų kalboje “svoor” reiškia - beisukantis), jie visada juda ir jų aistra žaviems žaislams ir šarmingiems aksesuarams išsilaisvina kūryboje.

VAIKYSTĖS ŽAISLAI suteiks Jūsų atžaloms nepamirštamą vaikystę, tereikia sužinoti vaikų svajones ir troškimus. Tikimės, kad tikrai atrasite tai ko ieškojote ir išpildysite savo mažųjų svajones!