Baghera visame pasaulyje pripažintas prekės ženklas. Įmonė įkurta 1999 m. Tai šeimos verslas, įsikūręs Prancūzijoje šalia Paryžiaus, kurį įkūrė ir dabar jam vadovauja Emmanuelis Nouveau. Kaip Baghera atstovai teigia, jų profesija – kokybiškų, inovatyvių gaminių vaikams projektavimas ir kūrimas. Visame pasaulyje labai pamėgtos ir pripažintos paspiriamas mašinėles bei jų aksesuarai, paspirtukai, balansiniai žaislai jau ir Lietuvoje.

Beghera žaislai populiarūs dėl savo:

★ Unikalaus retro stiliaus;
★ Patvarios konstrukcijos;
★ Saugumo.

Kiekvienas modelis yra daugelio valandų darbo rezultatas. Ypatingas dėmesys skiriamas gamybos kokybei ir vaikų saugumui. Visi žaislai atitinka Europos standartus ir yra pagaminti griežtai jų laikantis. Apie žaislų saugumo reikalavimus daugiau skaitykite čia. Apie saugos direktyvas - skaitykite čia.

Daug kas žino šį prekės ženklą tačiau retas numano Bahgera vardo kilmės istoriją.

50–60-aisiais metais Peugeot grupės automobilių markė Matra Bagheera buvo itin populiari Prancūzijoje. Štai čia ir kilo mintis naudoti Baghera prekės pavadinimą. Buvo įdėta daug pastangų bendraujant su šiuo, visame pasaulyje populiarių automobilių gamintoju, tačiau dabar galima tvirtai teigti jog Peugeot grupę papildė ir žaislinių automobilių klasė.

"Baghera" paspiriamieji ir balansiniai žaislai gaminami iš tvirtų medžiagų, tokių kaip perdirbtas plastikas, medis ar metalas, jie gali būti ir yra įvairių spalvų bei stilių. Dažniausiai šie žaislai skirti 2-4 metų vaikams, ir jie atlaiko maždaug iki 25 kg vaiko svorį. Visi paspirtukai ir balansiniai žaislai yra su neslystančiomis guminėmis padangomis ir su patogia sėdynę.

“Baghera” žaislai garsėja dėmesiu detalėms. Jie sukurti taip, kad būtų ir funkcionalūs, ir estetiškai patrauklūs - aptakių linijų ir įvairių spalvų, todėl išsiskiria iš kitų rinkoje esančių žaislų.

"Baghera" paspiriamos mašinėlės yra puikus pasirinkimas tėvams, ieškantiems saugios, patvarios ir stilingos judėjimo priemonės savo vaikui. Judėjimo priemonės, tokios kaip balansiniai dviratukai, triratukai, paspiriamos mašinėlės, paspirtukai lavina vaiko stambiąją motoriką. Stambioji motorika yra itin svarbi vaiko vystymuisi. Kokie žaislai lavina vaiko stambiąją motoriką - skaitykite čia.