JC Toys Group, Inc.

Salvadoras BerenguerisJC Toys Group, Inc. yra pasaulinio lygio lėlių dizaino kūrėjas ir gamintojas, turintis platų kolekcinių lėlių ir aksesuarų asortimentą.
Įkurta 1993 metais, JC Toys yra Berenguerių šeimos verslas. Kiekviena lėlė ir lėlių aksesuari yra kruopščiai kurti siekiant užtikrinti, kad galutinis vartotojas būtų 100% patenkintas.
Iki pat dabar, visos produkcijos meninei kurybai vadovauja Salvadoras Berengueris. Berenguerių pavardė yra siejama su lėlių dizainu jau nuo 1940-ųjų. 1944 Chosė Berengueris, Salvadoro Berenguerio tėvas, pradėjo kurti lėles. Jau 1950-ais, Berenguerių kuriamos lėlės užsitarnavo nepriekaištingą reputaciją. Buvo ir yra siejamos su kokybe ir neprilygstamą grožiu.

Salvadoras Berenguerio kuriamos lėlės yra labai tikroviškos. Pagrindinė ypatybė yra jod išraiška kuria negalima nesigėrėti. Tai šias lėlės neabejotinai išskiria iš visų kitų. Vienos lėlės šypsosi, kitos į tave žiūri dėmesingai, tarsi nenorėtų praleisti nė vienos smulkmenos. Kadangi gyvenime būna ir liūdnų akimirkų, tai ir tokių kūrinių bus galima surasti pas šį kūrėją - nesinori vadinti gamintoju. Kadangi JC Toys Group, Inc. yra prieinamos daugelio šalių pirkėjams tai asortimente galima surasti ir įvairių rasių.

Gamindama gražias lėles, JC Toys Group, Inc. taip pat nepamiršta rūpintis ir aplinka. Kaip įmonė, ji nuolat mokosi ir įgyvendina metodus, padedančius išsaugoti mūsų aplinką.

Parduota
Lėlė Berenguer - Lucas
Lėlė Berenguer - Lucas