Parduota
Lėlė Berenguer - Lucas
Lėlė Berenguer - Lucas

Salvadoras Berengueris

Norite, kad Jūsų atžalų vaikystė būtų pilna gražių prisiminimų žaidžiant su nuostabaus grožio lėlėmis? Galbūt svarstote kokios lėlės labiausiai galėtų patikti Jūsų mažiesiems? O gal tiesiog norite, kad Jūsų vaikai žaistų su kokybiškomis ir pagamintomis su meile - lėlėmis? Tuomet vieno garsiausių ispanų lėlių kūrėjų, Salvador Berenguer, lėlės kaip tik tai ko ieškote!
Ispanų dizainerio, Salvador Berenguer lėlės, žinomos visame pasaulyje dėl savo unikalumo ir išskirtinumo.

Salvador Berenguer - šio prekės ženklo išskirtinumas:

  • Nepaprastai realistiškos.
  • Gaminamos apgalvojant kiekvieną detalę.
  • Saugios Jūsų vaikams.
  • Gaminamos tausojant mūsų planetą.
  • Gaminamos iš aukščiausios kokybės medžiagų.

Salvador Berenguer pasižymi nepaprastu kūrybiškumu ir aistra siekti tobulumo. Šis lėlių dizaineris nuolat stebina savo kūriniais. Lėlės atrodo lyg tikri kūdikiai, jų veidelių išraiškos tyros o kūnelių anatomija nepaprastai realistiška. Įkvėpimo menininkas semiasi iš kasdienybės, iš pačių artimiausių, savo vaikų ir anūkų. Todėl Salvador lėlės tokios nuostabios.

Nuo ko viskas prasidėjo

Garsaus menininko Berenguer pavarde lėlės pradėtos gaminti nuo 1944 metų tačiau yra siejama su lėlių dizainu jau nuo 1940-ųjų. Salvador Berenguer tėvas - Jose Berenguer gamino lėles visą savo gyvenimą. Nuo 1967 metų sūnus, natūraliai paveldėtą tėvo talentą išnaudojo ir tęsė šeimos tradicijas toliau. Kaip ir tėvas, sūnus tai daro su nesibaigiančiu kūrybiškumu, ir aistra siekiant tobulo rezultato.
1993 metais buvo įkurta JC Toys. Ši įmonė perėmė šeimos verslą, bet pagrindiniu lėlių dizaineriu vis dar yra Salvador Berenguer.

VAIKYSTĖS ŽAISLAI - tai nepaprasta galimybė vaikams suteikti gražiausias akimirkas.