Ką apie save sako Co&Co BV įkūrėjai
Mes esame Pim ir Alex, du broliai išprotėję dėl dviračių. Mes esame iš Nyderlandų, kur beveik kiekvienas turi vieną ar du dviračius. Be važiavimo dviračiais entuziazmo, jau 10 metų, kai mes prekiaujame daugybe kokybiškų ir įdomių žaislų prekybą, ypač su ratais, įskaitant ir balansinius dviratukus.
2015 metais pradėjome kurti savo balansinį dviratuką - triratuką, viso proceso metu pritaikydami visas savo, kaip žaislų pardavėjų ir dviratininkų žinias bei patirtį. Visas kūrybinis procesas mums buvo džiaugsmingas ir pagaliau gautas rezultatas: patvarus, išvaizdus, kokybiškas kūrinys - "Trybike"! Būtent toks, kokio būtume norėję vaikystėje.

Kodėl TrybikeKodėl mes sukūrėme „Trybike“?
Daugiau nei 7 metus buvome žinomų prekės ženklų dviratukų platintojai, bet nei vienu iš ju nebuvome visiškai patenkinti kainodara, kokybe ir servisu. Nusprendėme, jog panaudodami visą savo ilgametę patirtį ir žinias galime patys sukurti tai ko neradome rinkoje, kad dviratukas būtų tobulas.
„Trybike“ yra kūrinys, kurių mes didžiuojamės.

Olandų dizainasOlandų dizainas

Per pusantrų metų, sukūrėme 34 prototipus. Septyni skirtingi pilotai gana drastišku būdu juos išbandė ir galiausiai mes buvome patenkinti gautu rezultatu. Dviratukai buvo suprojektuoti ir išbandyti Nyderlanduose.
Deja, gaminant dviračius Nyderlanduose ar bet kur kitur Europoje yra pernelyg brangus, tačiau mes radome mažą gamyklą Kinijoje. Tai įmonė pagarbiai besielgianti su žmonėms ir aplinka, išsiskirianti iš kitų savo požiūriu į darbą ir gaminamus produktus. Mes didžiuojamės savo gamykla ir jos darbuotojais. Visi tapome tikrai gerais draugais.

Trybike tvarumasTvarumas
Mes stengiamės, kad „Trybike“ būtų kuo tvaresnis, gerbiant mūsų planetą ir jos gyventojus. Į tai mes atsižvelgėme kurdami ir gamindami. Sukūrėme tvirtą ir aukštos kokybės produktą. Be to, pasirinkome tinkamas medžiagas. Sumažinkite plastiko ir atsisakėme kitų, aplinkai žalingų medžiagų. Mes naudojame sertifikuotą medieną ir tik tai kokybiškas bei saugias medžiagas. Mūsų kūrybinis procesas vis dar tęsiasi nes mes siekiame tobulumo ir tikime, kad tai ką kuriame visada galima padaryti dar geriau.

TRYBIKE ir CoConuts iš CO&CO BV

Džiaugiamės savo el. parduotuvės pasiūloje turėdami Co&Co produkcijos: dviratukų, šalmų, krepšių.

Trybike balansiniai dviratukai - triratukai

Trybike balansiniai dviratukai gali būti 2 in 1 arba 4 in 1 komplektacijos. Tai reiškia, jog pirkdami 2 in 1 Jūs perkate vieną daiktą, bet turite dvi skirtingas transporto priemones: dviratuką ir triratuką. Pirkdami 4 in 1 Jūsų perkate vieną daiktą, bet gaunate net keturias skirtingas transporto priemones! Trybike pasirūpino, kad vaikams būtų komfortiška sėsti ant jų dviratukų-triratukų jau nuo vienerių metų! Nereikia visiškai nieko papildomo. Jūsų vaikas Trybike dviratuku galės mėgautis vos nuo vienerių metuko iki kol jam sukaks šešeri.

CoConuts vaikiški šalmai

Šie vaikiški šalmai nepriekaištingai užtikrina vaiko saugumą. Jie turi reguliavimui skirtą ratuką, todėl šalmą idealiai pritaikysite prie vaikučio galvos, o jam augant galėsite lengvai keisti apimtį. Šalmai itin patogiai tvirtinami, jie turi daug ventiliacijai skirtų angų, tad garantuotas ir vaiko saugumas, ir komfortas.

Trybike dviratuko krepšiai daiktams susidėti

Pinti Trybike krepšiai yra labai stilingi ir patvarūs, jie tobulai dera su 2 in 1 Trybike dviratukais. Prie vairo tvirtinami specialiais dirželiais. Juose galite įsidėti buteliuką su vandeniu, vaikas noriai jame veš žaisliukus, taip pat galima įdėti papildomų drabužėlių, užkandžių ir pan. Krepšelis talpus ir labai patogus.