Retro stiliaus lenktynininko šalmas ir akiniai, Baghera

Kaina
29.95
Sandėlyje:
Turime
Prekės kodas:
32004
Gamintojas:
Baghera

Baghera, aviatoriaus stiliaus lenktynių kepurė ir akiniai, smagus ir stilingas aksesuarų rinkinys vaikams, kuriems patinka žaisti su važiuojamais žaislais, tokiais kaip paspiriamos mašinėlės, balansiniai dviratukai ar triratukai. Komplekte yra rudos spalvos retro lenktynininko kepurė (be užrašų) ir jai tinkantys akiniai, kurie abu sukurti taip, kad patogiai ir saugiai tilptų ant vaikučio galvos.

Pagaminta iš patvarių ir saugių medžiagų, kurios sukurtos taip, kad atlaikytų susidėvėjimą ir plyšimą. Lenktynių rinkinys yra puikus priedas prie bet kurių vaikiškų judėjimo priemonių ar lenktyninių kostiumų kolekcijos. Jis gali būti naudojamas siekiant pagerinti vaizduotės žaidimus ir leisti vaikams pasijausti tikrais lenktynių asais.

Rinkinys tinka vaikams apytiksliai nuo 3 iki 6 metų ir yra sukurtas taip, kad tiktų daugeliui. Žinoma reikia pabrėžti jog tai yra tik stilingas, smagus priedas, bet norint būti itin saugiems vertėtų dėvėti tikrą vaikišką šalmą.

Įspūdingas lenktynininko aksesuaras

★ Amžius: nuo 3 iki 6 metų
★ Retro stilius
★ Tinka lenktynininkams ir lakūnams

Šį nuostabų rinkinį pagamino prancūzų žaislų įmonė „Baghera“, kuri garsėja aukštos kokybės, vintažiniais žaislais ir aksesuarais skirtais vaikams. Bendrovės dėmesį kokybei ir detalėms pastebėjo ir įvertino viso pasaulio vaikai.
Supakuota spalvotoje dėžutėje.

Radote tokią pačią prekę pigiau?
Mes pasiruošę derėtis!

Kaip tai veikia:
1. Radote prekę pigiau?
2. Užpildykite formą ir pateikite mums.
3. Mes netrukus su Jumis susisieksime ir pateiksime pasiūlymą.

Užpildykite laukelius:
* Privalomi laukai