Balansinis dviratukas Trybike Steel, baltas

0 €
Kaina
104.95
Sandėlyje:
Pristatysime per
Prekės kodas:
TBS-2-WHT
Gamintojas:
Trybike


Trybike Steel sukurti ir toliau tobulinami dviračių šalyje - Nyderlanduose. Čia kiekvienas žmogus turi bent po vieną ar net kelis dviračius. Važiuoti dviračiu kiekvieną dieną ne tik žymiai taupiau, bet ir sveikiau, tiek Jums tiek mūsų planetai. Tad prie tvaraus ir sveiko gyvenimo būdo mažuosius piliečius galima pratinti nuo pat mažens. Daugiau informacijos apie TRYBIKE gamintoją, galite rasti čia.

Šis labai kokybiškas ir itin stilingai atrodantis balansinis dviratukas labiau žinomas vakarų Europoje ar Skandinavijos šalyse tačiau jau nuo 2019 metų yra ir Lietuvoje.

Išskirtinė rėmo konstrukcija leidžia važiuoti komfortiškai, pritaikyti kiekvienam vaikui pagal jo gebėjimus ir fizines galimybes.
Rėmo apačia yra padaryta taip, kad važiuojant nuo kalniuko ar smarkiau atsispyrus ant jo būtų galima patogiai pasidėti kojas. Vieta skirta kojoms yra padengta neslystančia medžiaga.
Priekinėje šakėje yra 2 vietos tvirtinti ratui. Visuose kituose dviratukuose yra tik viena. Ši smulkmena iš ties labai pravarti pritaikant prie vaiko ūgio. Taip galima dar labiau pakelti vairą ar kaip tik jį pažeminti. Galinė šakė aplamai yra unikali, kadangi tai yra išskirtinai Trybike idėja. Čia yra iš viso net devynios vietos skirtos tvirtinti ratui. Dėka to galima pailginti, sutrumpinti atstumą tarp ratų arba padidinti ar sumažinti aukštį. Ir tai dar ne viskas, dar lieka 5 padėtys kurių dėka dviratukas idealiai tiks vaikui.

Dažniausiai gamintojai reklamuodami savo prekės ženklą visada juo pažymi savo prekes. Šioje vietoje Trybike išlieka unikalus – lipdukus ir ne vieną komplektą, skirtus klijuoti ant rėmo, įdeda atskirai į voką, kad galėtumėte išsirinkti patinkantį. Arba galėsite visai neklijuoti – visiška laisvė jums.

Didelio pravažumo, platūs, pripučiami ratai užtikrina komfortišką važiavimą Jūsų mažyliui.
Važiuojant kiemo takeliais pripučiami ratai yra didelis privalumas, pasitaikius nelygumams ar nedidelėms duobutėms, vaikas nejaus diskomforto. Važiavimas bus minkštas ir be jokių tarškėjimo garsų.

TRYBIKE sukurti dviračiai turi ypač plačią sėdynės aukščio reguliavimo amplitudę. Šio balansinio dviratuko sėdynės padėtį galima nuleisti iki 30 cm. Greičiausiai Jūsų mažylis dar nesulaukęs 2 metų jau galės praktikuotis važiuoti dviračiu. Tačiau tokie maži vaikučiai dar ne visada geba išlaikyti pusiausvyrą, tad kol ūgtelės - nepakeičiama pagalba triratuko komplektas. Montavimas ypač paprastas!
Aukščiausia padėtis gali būti iki 45 cm, apytiksliai iki 6 metų amžiaus vaikas galės važinėti atsispirdamas savo kojytėmis.

Amžius - apytiksliai skirtas vaikams nuo 2 iki 6 metų.
Svoris - 5,2 kg.
Ratai - 12 colių didelio pravažumo, platūs, pripučiami. Lenktas ventilis leis patogiai pripūsti padangas.
Spalva - rėmas baltas, padangos vintažinės, baltos, sėdynė ir rankenos rudos spalvos.
Garantija - dviratukui suteikiama 24 mėn. garantijos terminas nuo įsigijimo datos.

Mūsų asortimente turime krepšių daiktams susidėti, tvirtinamų prie dviratuko vairo dirželiais. Tai suteiks dar daugiau žavesio dviračiui ir patogumo vaikui.

Kaip surinkti Trybike Steel dviratuką?

Prekės duomenys
Leistinas svoris, kg 35
Amžius Nuo 15 mėn. iki 6 metų
Ratų diametras 12 colių
Sėdynės aukščiausia padėtis, cm 45
Sėdynės žemiausia padėtis, cm 30
Svoris, kg 5,2

Radote tokią pačią prekę pigiau?
Mes pasiruošę derėtis!

Kaip tai veikia:
1. Radote prekę pigiau?
2. Užpildykite formą ir pateikite mums.
3. Mes netrukus su Jumis susisieksime ir pateiksime pasiūlymą.

Užpildykite laukelius:
* Privalomi laukai