Žaislai smulkiajai motorikai lavinti

Žaislai smulkiajai motorikai lavinti />

2021/02/07

Tikriausiai girdėjote apie vaikų smulkiosios motorikos lavinimo svarbą? Rankyčių ir pirštukų lavinimo žaidimai ruošia rankas rašymui ateityje, smulkioji motorika glaudžiai susijusi su smegenų veikla, konkrečiai – vaiko mąstymu, susikaupimu. Ir tai dar ne žaislai smulkiajai motorikai lavintiviskas – smulkiosios motorikos lavinimas susijęs ir su vaiko kalba, jis gerina akių-rankų koordinaciją, lavina atmintį, skatina susikaupimą, dėmesio koncentraciją, padeda ugdyti kantrybę ir t.t. Privalumų spektras įspūdingas. Tad kokius žaidimus rinktis? Kurie žaislai smulkiajai motorikai lavinti tinka labiausiai?

Žaislai, lavinantys smulkiąją motoriką

Mūsų asortimente vaikučių smulkiajai motorikai lavinti siūlome žaislus kūdikiams, ir vyresniems vaikams: medinius žaislus ir žaidimus, žaislinius darbastalius, medinius indelius ir maisto produktus, lavinamuosius kubus, kaladėles ir kt.
žaislai smulkiajai motorikai lavintiDarbastalio rinkinyje yra tvirti mediniai atsuktuvai, plaktukai, varžtai, plokštelės. Visus šiuos daiktus vaikas gali rūšiuoti, dėlioti, perdėti iš vienos vietos į kitą.
Mediniai maisto produktai žavi spalvomis ir funkcionalumu. Jie puikiai tiks smulkiajai motorikai lavinti – vaikas galės dėlioti, įdėti į dėžutę ir išimti, kai kuriuos galima dalyti dalimis ir vėl sujungti. Vaikiški indeliai ypač žavi mažuosius – jie gali begalę kartų nuimti ir uždėti žaislinių puodų ar keptuvių dangtelius, perdėti žaislinis šaukštelius ir pan. Visa tai lavina motoriką.
Medinės kaladėlės bei lavinamieji kubai – ypač puikios priemonės mažiems pirštukams miklinti!
Mūsų asortimente esantys žaislai, lavinantys smulkiąją motoriką, yra mediniai, todėl visiškai saugūs vaikams.