Žaislai berniukams

Žaislai berniukams />

2021/01/19

Žaislai yra nuostabi vaikystės dalis, leidžianti vaikams atrasti, mokytis, džiaugtis, pažinti, lavintis ir t.t. Galybė žaislų funkcijų pagrindžia jų reikalingumą. O kokie žaislai berniukams yra populiariausi, kurie berniukiški žaislai tinka, atsižvelgiant į skirtingą amžių?

Populiariausi žaislai berniukams

Berniukams skirtų žaislų įvairovė yra didžiulė. Bet jų gausoje galime išskirti, kokie berniukiški žaislai yra populiariausi. Neabejotinai į šį sąrašą patenka mašinėlės, traukinukai ir kitos žaislinės transporto priemonės, taip pat joms skirtos trasos. Įvairaus amžiaus berniukai noriai žaidžia su klasika tapusiais lego konstruktoriais – tiek tais įprastais, didesniais, tiek ir dabar populiariais smulkių detalių. Populiariausi berniukų žaislų kategorijoje yra ir robotai, transformeriai, dinozaurai ir kiti gyvūnai. Labai daug dėmesio sulaukia populiariausi filmukų, pasakų herojai – kai kurie iš jų populiarumo nepraranda ilgus metus, o kai kurie būna momentinio populiarumo, tačiau sulaukiantys itin daug simpatijų.

Lauko žaislai berniukams

Lauko žaislai berniukams

Vaikiškus žaislus galima suskirstyti į dvi dideles grupes: skirti žaisti namuose ir skirti laukui. Iš lauke žaisti skirtų žaislų kategorijos berniukams labai patinka balansiniai dviratukai, triratukai, traktoriukai ir kitos transporto priemonės, kuriomis jie patys gali važiuoti. Mažiesiems populiariausi lauko žaislai, žinoma, yra smėlio žaislai, vandens žaislai, pripučiami žaislai, taip pat kamuoliai, badmintono, teniso raketės ir kt. Dar įvairaus amžiaus vaikams labai patinka žaisliniai nameliai, batutai, čiuožyklos, krepšinio lankai, futbolo vartai, sūpynės ir daugybė kitų.

Berniukiški žaislai — nebūtinai tik mašinėlės, gali būt ir lėlės!

Tarsi nerašyta taisyklė yra priimta, kad mašinėlės yra žaislai berniukui, tačiau kiekvienas vaikas pasirenka, su kuo jam žaisti smagiausia. Ir jei berniukas nori žaisti ne su mašinėlėmis, o su, pavyzdžiui, lėlėmis, tai yra visiškai normalu ir net sveikintina. Kažkada berniukas bus tėtis, todėl mokytis rūpintis kitu yra puiki patirtis. Lygiai taip pat labai geri žaislai berniukui yra ir žaislinės virtuvėlės, žaisliniai indai, maisto produktai ir pan.

Berniukų žaislai pagal amžių

Bene esminis kriterijus, renkant žaisliukus vaikams, yra vaiko amžius. Tik jį atitinkantys vaikiški žaislai ir žaidimai geriausiai atliks savo funkciją – sudomins vaiką, jį lavins, skatins kūrybiškumą, ugdys emocijas, mokys bendrauti, pažinti, suteiks naujų atradimų džiaugsmo ir t.t. Kokius žaisliukus rinktis pagal vaiko amžių? Puiku tai, kad pasirinkimas neįtikėtinas! Ir tinka ne tik naujausi žaislai, bet ir tie, kuriuos pelnytai galime vadinti klasika.

Nuo 1 metų

Žaislai berniukui nuo 1 metų – patiems mažiausiems – paprastai būna barškantys, su garsais, tačiau apstu ir kitokių. Puikiai tiks didelės lego kaladėlės, nes vienerių sulaukę vaikučiai jau mėgsta dėti jas vieną ant kitos, derinti. Šio amžiaus vaikams tinka medinės kaladėlės, rūšiavimo ir dėliojimo žaidimai, už virvutės traukiami ir važiuojantys žaisliukai, muzikiniai žaislai, daug smagaus laiko dovanoja vonios žaislai. Labai tinka žaislai, kuriuose yra daug visokių mygtukų, stumdomų detalių, besisukančių ir pan. Tiesa, svarbu, kad mažyliams skirti žaislai neturėtų kenksmingų medžiagų, nes tokio amžiaus vaikai žaislus mėgsta „ragauti“.

Nuo 2 metų

Žaislai berniukams nuo dvejų metų turėtų lavinti motoriką, padėti mokytis spalvų, formų ir pan. Tokio amžiaus vaikai jau atranda modeliną, kuris pelno jų simpatijas, taip pat tinka lego, minkšti žaislai, riaumojantys ir kitokius garsus skleidžiantys dinozaurai ar kiti gyvūnai, šokinėjimui skirti žaislai, lengvai sukonstruojamos mašinyčių trasos, transporto priemonės, lavinamieji žaislai ir daugybė kitų. 2 metų berniukai jau drąsiai gali sėsti ant balansinio dviratuko. Šio amžiaus vaikams žaisliukai taip pat turėtų būti nekenksmingų medžiagų, dažyti natūraliais dažais, nes dvimečiai vis dar linkę daug ką dėti ir į burną.

Berniukų žaislai pagal amžiųNuo 3 metų

Žaislai berniukams nuo 3 metų – puikiai tiks lego, nesudėtingi stalo žaidimai, kortelių žaidimai, mašinytės, traktoriai ar kitos transporto priemonės, trasos (jei šviečiančios, tai bus tik dar smagiau), dar geras pasirinkimas bus domino su paveikslėliais, modelinas, kinetinis smėlis, žaislinės virtuvėlės, žaisliniai maisto produktai, konstruktoriai, minkšti žaislai, lavinamieji, kūrybiniai rinkiniai, žaislai su garsais ir spalvomis ir kt.

Nuo 4 metų

Žaislai berniukams nuo 4 metų lavina, moko, ugdo, skatina vaikų kūrybiškumą. Puikiai tinka lego, kiti konstruktoriai, tokio amžiaus berniukai susidomi transformeriais, puikus pasirinkimas bus mašinytės ir kitos transporto priemonės, nesudėtingos puzzle dėlionės, interaktyvūs žaislai, žaislinės virtuvėlės, minkšti žaislai, muzikos instrumentai, nesudėtingi stalo žaidimai ir kt.

Nuo 5 metų

Žaislai berniukams nuo 5 metų lavina motoriką, kūrybiškumą, ugdo. Labai tiks puzzle, lego ir kitos dėlionės bei konstruktoriai, piešimo rinkiniai, policininko ar kitų profesijų rinkiniai, pulteliais valdomos mašinytės, modelinas, kortelių, stalo žaidimai, eksperimentuoti skatinantys žaislai ir kt.

Nuo 6 metų

Žaislai berniukams nuo 6 metų apima platų konstruktorių – ir stambesnių, ir smulkių detalių – spektrą, puzzle ar kitokio tipo dėliones, pulteliais valdomas transporto priemones, transformerius, įvairius gyvūnus, tinkančius vaidmenų žaidimams, stalo žaidimus ir kt.

Nuo 7 metų

7 metų sulaukusiems berniukams taip pat patinka stambių ir smulkių elementų lego ir kitos dėlionės, pulteliais valdomi transporto priemonių modeliukai, modelinas ir kiti kūrybiniai rinkiniai, stalo žaidimai. Paprastai tokio amžiaus vaikai labai susidomi einamuoju momentu „ant bangos“ esančiais filmukų ar kitais herojais, pavyzdžiui, žmogumi voru, stipruoliu Halku ir pan. Juos masina naujausi rinkoje pasirodę žaislai. Populiarūs tarp tokio amžiaus berniukų vaidmenų žaidimams tinkami transformeriai, žaisliniai gyvūnai ir pan.

Nuo 8 metų

Žaislai berniukams nuo 8 metų apima daugelio amžiaus vaikų mėgiamus lego ir kitus konstruktorius, labai populiarūs smulkių elementų konstruktoriai, taip pat berniukai mėgsta šautuvus (nors kai kurie tėveliai tokių žaislų savo vaikams neleidžia). Dar šio amžiaus berniukams labai tiks daugelis stalo žaidimų, interaktyvūs žaidimai, klasika tapę domino, šaškės, šachmatai, taip pat automobilių modeliukai, teleskopai ir kitos tyrinėjimams, eksperimentams tinkančios priemonės, sudėtingos automobilių trasos ir pan.

Nuo 9 metų

9 metų berniukai vis dar neabejingi populiariems konstruktoriams iš galybės smulkių detalių, tokio amžiaus vaikams puikiai tiks įvairiausi robotai, įmantrios mašinėlių ir motociklų trasos su kliūtimis, dėlionės, stalo žaidimai, žaidimų stalai, transformeriai, eksperimentų rinkiniai, mokomieji žaidimai, pavyzdžiui, geografijos, anatomijos ar kt.

Nuo 10 metų

Dešimtmečiai mėgsta žaisti tiek vieni, tiek su bičiulių kompanija. Tokio amžiaus berniukams tinka įvairūs konstruktoriai, dėlionės, žaislai, kuriuos gali statyti, iš kurių kurti, patinka interaktyvūs žaislai, virtualios realybės žaidimai, automobilių modeliai, sudėtingos trasos, robotai, skraidantys žaislai ir kt.

Kur pirkti kokybiškus berniukiškus žaislus?

Žaislai berniukams internetu iš Vaikysteszaislai.lt! Turime žaislinių virtuvėlių ir jų priedų, balansinių dviratukų, kūrybinių rinkinių, minkštų žaislų, lavinamųjų ir kt. Visi mūsų parduodami žaislai yra aukštos kokybės, patvarūs, pagaminti iš vaikams saugių medžiagų, tad tinka net patiems mažiausiems, mėgstantiems išbandyti savo skonio receptorius. Siūlome labai platų pasirinkimą, patrauklų kainos ir kokybės santykį, geras prekių pristatymo sąlygas, operatyvumą. Nemokamai užsakymus galite atsiimti Kaune.