Lėlių namai

0 €
Lėlių namai Panelių dvaras
Lėlių namai Panelių dvaras

Lėlių namai Panelių dvaras

Sandėlyje yra
1-3 d.d.

111.95

Parduota
Lėlių namai Julia
Lėlių namai Julia

Lėlių namai Julia

Parduota

107.95

Parduota
Lėlių namai Coliukė
Lėlių namai Coliukė

Lėlių namai Coliukė

Parduota

54.95

Parduota
Lėlių namai Pasakų Šalis
Lėlių namai Pasakų Šalis

Lėlių namai Pasakų Šalis

Parduota

114.95

Lėlė neabejotinai yra mergaičių, o taip pat kartais ir berniukų, žaislas favoritas. Tačiau dar daugiau įdomumo ir galimybių žaidimas su lėlėmis įgauna tada, kai yra jam skirtų aksesuarų bei priedų. Iš jų bene daugiausia susižavėjimo nugvelbia lėlių namai. Žavingi, spalvingi, jaukūs ir itin dailūs namukai įtraukia vaikus ir suteikia žaidimui naujų spalvų.


Lėlių, barbių namas

Lėlių namus galima suskirstyti į dvi dideles grupes: barbių namai ir mažesnėms lėlytėms skirti namai.
Mūsų asortimente yra trijų ar net keturių aukštų namai lėlėms, kuriuose rasite puikiai įrengtus 4, 5 ar 6 kambarius. Dideli lėlių namai tinka lėlėms iki 30 cm ūgio. Mažesni namukai skirti žaisti su mažomis lėlėmis ar barbių vaikučiais. Tarp skirtingų namo aukštų lėlės gali migruoti dailiais laiptukais, o kai kurie namai yra su liftu!
Lėlių namuose rasite virtuvėlę, jaukiai įrengtą svetainę, miegamojo zoną, poilsio, dažnas namas turi balkoną. Akį traukia ne tik puošni būstų apdaila, tačiau ir maži, preciziški baldai, leisiantys vaikams visiškai įsijausti į žaidimą.
Lėlėms skirtuose namuose rasite visas namui būtinas erdves: tualetą su vonia, virtuvę, svetainę, miegamąjį ir kt. Papildomo žavesio namui suteikia dailus balkonas.
Kai kurių namų interjeruose vyrauja vientisa spalvų paletė ir harmoningas dizainas, o kitų kiekvienas kambarys dekoruotas vis kitomis spalvomis, parinktas savitas stilius, kas vaikams labai patinka, nes leidžia lengviau išskirti erdves, pasirinkti kambarius savo lėlėms, jei žaidžia keli vaikai drauge.


Mūsų asortimente esančių lėlių namų matmenys:
  • aukštis: 70–121;
  • plotis: 60–81 cm;
  • gylis: 27–42 cm.
Lėlių namai nėra labai masyvūs, tačiau ir nelengvi – būtent tai lemia stabilumą. Mūsų siūlomų svoris svyruoja diapazone maždaug nuo 6 iki 16 kilogramų.


Medinis lėlių namas

Mūsų mediniai lėlių namai yra pagaminti ne iš medžio masyvo, tačiau iš kokybiškų medienos dulkių plokščių, kurios yra labai patvarios, ilgaamžės ir atsparios išorės bei mechaniniam poveikiui, kas, palyginti su medžio masyvu, yra pranašumas. Medienos dulkių plokštės taip pat suteikia itin plačias dizaino galimybes, o tai labai svarbu įrengiant lėlių namus – juk vaikai myli akimis!
Taip pat nameliai turi daug medinių jungiamųjų dalių, mediniai yra ir laiptai, turėklai bei kitos smulkios detalės.
Rinkdami namą lėlėms daugelis tėvų itin atsakingai vertina stabilumo aspektą. Nenuostabu, jis tiesiogiai susijęs su žaidžiančių vaikų saugumu. Patikiname, kad mūsų parduodami lėlių namai yra labai stabilūs, nejuda pastatyti ant lygaus pagrindo, visi elementai patikimai sutvirtinti.


Lėlių, barbių namas su liftu

Vaikams paprastai patinka aktyvūs žaidimai, į kuriuos jie tiesiogiai gali įsilieti, kažką daryti, dar daugiau susižavėjimo sulaukia tie dalykai, kai atlikdamas tam tikrą veiksmą vaikas kažką keičia ir tą pokytį mato. Tai patirti leis liftas lėlių name. Vaikas pats gali jį valdyti ir pakelti lėlę iš vieno aukšto į kitą.
Koks lifto veikimo principas? Yra bėgelis, o vaikas rankiniu būdų – pats – tą liftą pakelia.


Lėlių namas su baldais

Koks gi namas lėlėms be baldų? Pirkdami mūsų el. parduotuvėje drauge su namu komplekte rasite visus prekės nuotraukose matomus baldus. O jų asortimentas didžiulis: lovos, virtuvės baldai, kėdės, stalai, naktinės spintelės, svetainės baldai, kavos staliukai, vonios, klozetai ir kt. Visi lėlių baldai priderinti prie namų interjero pagal koloritą, formas, kitus dizaino ypatumus.
Visi lėlių baldai yra mediniai, paprastai – iš medžio masyvo, todėl atrodo labai estetiškai.
Barbių namo baldai ir mažų lėlyčių baldai savo dydžiu, vizualiai skiriasi, tačiau visi jie mediniai.


Lėlių, barbių namo kaina

Lėlių namo kaina mūsų el. parduotuvėje svyruoja maždaug nuo septynių dešimčių iki kiek daugiau kaip šimto eurų. Kainai įtakos turi namo matmenys, naudojamos medžiagos, taip pat papildomų priedų skaičius.


Lėlių, barbių namas pigiau su akcija

Jei lėlių namas parduodamas per brangiai, nenusiminkite – dažnai taikome akcijas, kurių metu galite sutaupyti didelę pirkinio sumos dalį ir namelį įsigyti pigiau. Sekite mūsų svetainę, pateikiamas naujienas ir nepraleiskite progos, kai kelių namams bus taikomos nuolaidos. Jos gali būti labai įvairios, neretai siekia net daugiau kaip 20 proc.


Lėlių nameliai: kaip išsirinkti ir kur pirkti?

Nusprendę savo vaiko kambaryje įkurdinti dailų ir kokybišką lėlių namą, pirmiausia pasirinkite patikimą pardavėją, kurio asortimente – tik kokybiški, žinomų gamintojų nameliai lėlėms.
Rinkdamiesi būtinai atkreipkite dėmesį į naudotas medžiagas – geros medžio plokštės, medžio masyvas visuomet bus sveikintinas pasirinkimas.
Kokio dydžio lėlių namą rinktis, priklauso nuo to, su kokiomis lėlytėmis vaikas žais ir kokio amžiaus, ūgio pats vaikas. Mažesnėms mergaitėms aukštas namelis gali būti nepatogus, nes nepasieks viršutinio aukšto, balkono.
Kaip jau minėjome, tikslinga įvertinti ir stabilumo aspektą. Mūsų asortimente esantys namai lėlėms atitinka aukštus kriterijus. Tad jei domina mažų lėlyčių ar barbės namai su baldais, pirkti galite mūsų el. parduotuvėje internetu – atsiimsite Kaune arba pristatysime į bet kurią vietą Lietuvoje.