Lėlių namas su LED, 70 cm

Kaina
65.95
Sandėlyje:
Turime
Prekės kodas:
VZA6484

Šis lėlių namelis yra miniatiūrinis namo modelis, skirtas žaidimams su lėlėmis arba be jų. Čia galima sukurti tikrų namų aplinką su baldais, dekoracijomis ir įrangą. Lėlių namas yra aprūpintas LED apšvietimo sistema, kuri suteikia jame papildomo jaukumo žaidžiant tamsesniu metu. Tai padeda sukurti tikroviškesnę ir išskirtinę žaidimo patirtį.

Čia rasite atskirus kambarius, tokius kaip virtuvė, miegamasis, vonios kambarys ir svetainė, kurie yra įrengti su tinkamais baldais ir dekoro elementais. Jis taip pat turi laiptus ir balkoną, suteikiančius papildomų žaidimo galimybių. Baldai yra įtraukti į komplektą. Juos lengva išdėstyti pagal savo norus.

Lėlių namelis yra pagamintas iš MDF, kuris yra aukštos kokybės ir ilgaamžis medžio pluošto kompozitas. Namelio dydis yra 70 cm, todėl jis turi pakankamai vietos lėlėms ir interjerui. Jis turi žavingą, rožinės spalvos dizainą, kuris suteikia prabangos ir šilumos.

★ 5 skirtingos paskirties kambariai
★ Daug baldų
★ LED: 3x AA baterijos (reikia įsigyti atskirai)

  • Medžiaga: medis, plastikas, metalas
  • Amžius: skirtas vaikams nuo 3 metų
  • Matmenys: 70 x 62 x 27 cm
Lėlių namelis yra puikus būdas skatinti vaikų kūrybiškumą, padedantis vaikams kurti įsivaizduojamus pasakojimus, leisti jiems įsijausti ir eksperimentuoti su interjeru. Be to, šis namelis yra puikus dizaino elementas vaiko kambaryje. Kiekvienas lėlių namas yra unikalus ir išskirtinis, išsiskiriantis matmenimis, spalvine gama ir priedų įvairove.
Siekiant užtikrinti saugumą, lėlių namai, kaip ir visi kiti mediniai žaislai yra gaminami iš nekenksmingų medžiagų, atitinkančių saugos standartus. Tai užtikrina, kad vaikai galėtų saugiai žaisti.

Prekės duomenys
Aukštis, cm 70
Plotis, cm 62
Gylis, cm 27

Radote tokią pačią prekę pigiau?
Mes pasiruošę derėtis!

Kaip tai veikia:
1. Radote prekę pigiau?
2. Užpildykite formą ir pateikite mums.
3. Mes netrukus su Jumis susisieksime ir pateiksime pasiūlymą.

Užpildykite laukelius:
* Privalomi laukai