Pliušinis žaislas Cotti Motti katytė Christy elegantiškoji

Kaina
24.95
Sandėlyje:
Turime
Prekės kodas:
CM01-13/S24
Gamintojas:
Orange Toys

Prieš Jus neapsakomo grožio Cotti Motti katytė Christy – ją taip draugai vadina. Ji miela, nepasipūtusi, stilingai aprengta, visada geros nuotaikos, kuria pasirengusi dalintis su kitais. Ji norėtų sutiki tokį pat mielą draugą ar draugę! Christy pasipuošusi šviesiu rūbeliu ir tamsia palaidine.

Žaislas pagamintas iš 100% medvilnės, dekoruotas tekstile ir dirbtiniu kailiu (poliesteriu), su plastikiniais elementais. Užpildas pagamintas iš polipropileno granulių ir aukštos kokybės A klasės poliesterio pluoštų. Akutės ir burnytė išsiuvinėtos. Žaisti bus ne tik smagu, bet ir saugu. Tinka vaikučiams nuo pat gimimo.

★ Amžius: nuo 0 mėn.
★ Aukštis: 29 cm.
★ Elegantiška
★ Tinka kūdikiams ir vyresniems
★ Išskirtinis dizainas

Tiesa, ši medžiaginė katytė, kaip ir visi tvarkingi padarėliai, labai nemėgsta būti susitepusi tad kartais pravartu ją nuprausti o už tai ji bus jums labai dėkinga. Rekomenduojama skalbti rankomis, vandenyje iki 30°C temperatūros, o išdžiūti reikėtų leisti žaisliukui pačiam, padėjus kur nors šiltai. Tik nedžiovinkite džiovyklėje, nes galite sugadinti jos dailius rūbelius ir ją pačią!

Norėdami sužinoti apie žaisliukų priežiūra, paskaitykite straipsnį „kaip prižiūrėti minkštus žaislus“.

Šio pliušinio žaislo ūgis - 29 cm, svoris apie 120 g. Su zuikučiu bus smagu ir lengva žaisti tiek mažyliams, tiek vyresniems vaikučiams. Cotti Motti parduodamas stilingoje dėžutėje.

Gamintojas - Orange Toys, žinomas visame pasaulyje, kaip ypač daug dėmesio skiriantis žaislų unikalumui bei kokybei, kurio sieks vaikus padaryti laimingais. Tad tikrai nesuklysite padovanoję

vaikui šį žaisliuką nes tai ne tik žaislas, bet ir būsimi, puikūs vaikystės prisiminimai!

Prekės duomenys
Kolekcija Cotti Motti
Rekomenduojamas amžius nuo 0 mėn.
Personažas Katinas
Ūgis, cm 29
Svoris, gr 120

Radote tokią pačią prekę pigiau?
Mes pasiruošę derėtis!

Kaip tai veikia:
1. Radote prekę pigiau?
2. Užpildykite formą ir pateikite mums.
3. Mes netrukus su Jumis susisieksime ir pateiksime pasiūlymą.

Užpildykite laukelius:
* Privalomi laukai