Paspiriama mašinėlė Baghera Speedster silver

Naujiena
0 €
Kaina
128.95
Sandėlyje:
Turime
Prekės kodas:
870
Gamintojas:
Baghera


Tikras senovinis automobilis vaikams nuo 1 metų!

Elegantiškas ir aerodinaminis dizainas, metalinis, sidabro spalvos korpusas su juodais sparnais ir sėdyne! Pats geriausias pasirinkimas mažiesiems žemės pilotams! Baghera Speedster paspiriama mašinėlė labai patogi atsisėsti, itin stabili ir tvirta, patogus vairas. Mažasis vairuotojas greitai susitvarkys su naujuoju automobiliu, o guminės padangos padės jam išlikti stabiliam ir tyliai judėti namuose. Metalinis kėbulas yra sukurtas remiantis šeštojo dešimtmečio automobiliu. Paspiriamąja mašinėle mažieji pilotai galės leistis į šaunius nuotykius.

Lavina kūdikio motorinius įgūdžius.

Vaikas instinktyviai supras, kaip judėti į priekį ir daryti posūkius. Važiavimas šiuo retro automobiliu padės vaikui lavinti pusiausvyrą ir motorinius įgūdžius. Sėdynė puikiai pritaikyta vaikams kurių amžius yra nuo vienerių iki trijų metų.

Tvirtas žaislas.

Baghera Speedster pagaminta iš metalo, todėl yra labai tvirta ir tarnaus daugelį metų. Ja galės važiuoti ne vienas šeimos narys. Jos dideli ratai yra padengti guminėmis padangomis, todėl šis Baghera gali važiuoti tyliai bet kokio tipo reljefu (namų grindimis, asfaltu, žvyru, žole ar pan.). Tvirtos ir išvaizdžios, plastikinės ratų apsaugos suteikia saugumo jausmą važiuojant šiuo nuostabiu automobiliu.

Gimtadienio dovana idealiai vaiko šventei!

Dramblio kaulo spalvos ir retro stiliaus automobilis kupinas žavesio. Daugelis elementų suteikia jam ypatingą išvaizdą. Pavyzdžiui, priekiniai žibintai ir chromuotos grotelės, todėl tai ideali dovana bet kokia proga! Jūsų vaikas neliks nepastebėtas prie savo naujojo automobilio vairo!

Galingas mažylių automobilis:

★ Amžius: nuo 1 iki 3 metų
★ Matmenys: 75 x 25 x 37 cm
★ Svoris: 4 kg.
★ Sėdynės aukštis: 25 cm
★ Surinkimo sudėtingumas: paprastas
★ Surinkimo laikas: 20 min
★ Maksimalus, leistinas svoris: 20 kg.


Prekės duomenys
Leistinas svoris, kg 20
Sėdynės aukštis, cm 25
Ilgis, cm 75

Radote tokią pačią prekę pigiau?
Mes pasiruošę derėtis!

Kaip tai veikia:
1. Radote prekę pigiau?
2. Užpildykite formą ir pateikite mums.
3. Mes netrukus su Jumis susisieksime ir pateiksime pasiūlymą.

Užpildykite laukelius:
* Privalomi laukai