Paspiriama mašinėlė Baghera Speedster Citroën

Kaina
159.95
Sandėlyje:
Turime
Prekės kodas:
921
Gamintojas:
Baghera


Klasikinis Citroën automobilis vaikams nuo 1 metų!

Tai legendinė "Petite Rosalie" (mažoji Rozali). Šis lenktyninis modelis pasirodė 1933 m. ir jis yra tikras rekordininkas. Tuo metu André Citroën jau buvo išleidęs kelis "Rosalie" modelius, kurie laimėjo nemažai lenktynių, tačiau su "Petite Rosalie" pasiekimai buvo neįtikėtini! Šio automobilio dėka buvo pagerinta daugiau kaip 100 pasaulio rekordų!
Bahgera labai didžiuojasi, kad "Citroën" oficialiai paskyrė juos atkurti šią išskirtinę transporto priemonę skirtą vaikams!
Metalinis, tamsaus Atlanto vandenyno spalvos korpusas su tokiais pačiais ratlankiais ir baltomis padangomis atrodo tikrai įspūdingai! Baghera Speedster paspiriama mašinėlė labai patogi atsisėsti, itin stabili ir tvirta, patogus vairas.

Lavina kūdikio motorinius įgūdžius

Kai tik kūdikis gali savarankiškai atsistoti ant savo kojų, prieš jį atsiveria visiškai naujas pasaulis. Jie greitai norės žengti pirmuosius žingsnius. Įsigiję šią paspiriamą mašinėlę Citroën "La Petite Rosalie Speedster", vaikai galės lavinti motorinius įgūdžius, kojų raumenų jėgą, tuo pačiu ir rankų, ir žinoma jį supančios erdvės suvokimą.
Jie leisis į pirmuosius nuotykius sėdėdami už šio legendinio automobilio vairo, kuris paliks neišdildomą įspūdį visiems laikams. Ne kiekvienas gali pasigirti važiavęs su lenktynių legenda.
Vaikas instinktyviai supras, kaip judėti į priekį ir daryti posūkius. Skirta vaikams kurių amžius yra nuo vienerių iki trijų metų.

Tvirta ir saugi važiavimo priemonė.

Tikroji La Petite Rosalie nesustodama įveikė šimtus tūkstančių kilometrų. Taigi mūsų stumiamasis automobilis Citroën Speedster taip pat turėtų pateisinti šią ištvermingumo reputaciją.
Metalinis kėbulas tikrai atlaikys laiko išbandymą. Dėl plačių guminių padangų ši transporto priemonė yra stabili ir leidžia jūsų mažyliui judėti tyliai. Jūsų mažylis galės saugiai nuvažiuoti daugybę kilometrų ir niekada nereikės pilti degalų!

Galingas mažylių automobilis:

★ Amžius: nuo 1 iki 3 metų
★ Matmenys: 75 x 35 x 36 cm
★ Svoris: 4 kg.
★ Sėdynės aukštis: 25 cm
★ Surinkimo sudėtingumas: paprastas
★ Surinkimo laikas: 20 min
★ Maksimalus, leistinas svoris: 20 kg.

Prekės duomenys
Leistinas svoris, kg 20
Sėdynės aukštis, cm 25
Ilgis, cm 75

Radote tokią pačią prekę pigiau?
Mes pasiruošę derėtis!

Kaip tai veikia:
1. Radote prekę pigiau?
2. Užpildykite formą ir pateikite mums.
3. Mes netrukus su Jumis susisieksime ir pateiksime pasiūlymą.

Užpildykite laukelius:
* Privalomi laukai