Paspiriama mašinėlė Baghera Rider silver

0 €
Kaina
169.95
Sandėlyje:
Turime
Prekės kodas:
822
Gamintojas:
Baghera


Tikras senovinis automobilis vaikams nuo 2 metų!

Elegantiškas ir aerodinaminis dizainas, metalinis, švelniai pilkos spalvos korpusas su skaičiumi ant šono! Pats geriausias pasirinkimas mažiesiems lenktynininkams! Baghera Rider paspiriama mašinėlė labai patogi atsisėsti, itin stabili ir tvirta, patogus vairas. Mažasis vairuotojas greitai susitvarkys su naujuoju automobiliu, o guminės padangos padės jam išlikti stabiliam ir tyliai judėti namuose. Metalinis kėbulas yra sukurtas remiantis šeštojo dešimtmečio automobiliu. Paspiriamąją mašinėle mažieji pilotai galės leistis į šaunius nuotykius.

Lavina kūdikio motorinius įgūdžius.

Vaikas instinktyviai supras, kaip judėti į priekį ir daryti posūkius. Važiavimas šiuo retro automobiliu padės vaikui lavinti pusiausvyrą ir motorinius įgūdžius. Sėdynė puikiai pritaikyta vaikams kurių amžius yra nuo dviejų iki keturių metų.

Tvirtas žaislas.

Ši mašinėlė Baghera pagaminta iš metalo, todėl yra labai tvirta ir tarnaus daug metų. Ja galės važiuoti ne vienas šeimos narys. Dideli ratai yra padengti guminėmis padangomis, todėl gali važiuoti tyliai bet kokio tipo reljefu (namų grindimis, asfaltu, žvyru, žole ar pan.). Ratai yra automobilio išorėje, tačiau važiavimui tai netrukdo o tik suteikia daugiau azarto.

Gimtadienio dovana idealiai vaiko šventei!

Retro stiliaus automobilis kupinas žavesio. Daugelis elementų suteikia jam ypatingą išvaizdą. Pavyzdžiui, priekinės, chromuotos grotelės, didžiuliai ratai, todėl tai ideali dovana bet kokia proga! Jūsų vaikas neliks nepastebėtas prie savo naujojo automobilio vairo!

Galingas mažylių automobilis:

★ Amžius: nuo 2 iki 4 metų
★ Matmenys: 90 x 38 x 41 cm
★ Svoris: 5,2 kg.
★ Sėdynės aukštis: 33 cm
★ Surinkimo sudėtingumas: paprastas
★ Surinkimo laikas: 20 min
★ Maksimalus, leistinas svoris: 25 kg.


Prekės duomenys
Leistinas svoris, kg 25
Sėdynės aukštis, cm 33
Ilgis, cm 90

Radote tokią pačią prekę pigiau?
Mes pasiruošę derėtis!

Kaip tai veikia:
1. Radote prekę pigiau?
2. Užpildykite formą ir pateikite mums.
3. Mes netrukus su Jumis susisieksime ir pateiksime pasiūlymą.

Užpildykite laukelius:
* Privalomi laukai