Lėlė kūdikis Berenguer - Leitis

Kaina
39.95
Sandėlyje:
Turime
Prekės kodas:
18551
Gamintojas:
Berenguer

Nusprendėte nudžiuginti savo mažąją princesę bet nežinote kokią lėlę išrinkti ? Kaip nepasiklysti tarp kainos ir vertės, tarp tikros kokybės ir tarp pigios, nekokybiškos plastmasės?

Prieš Jus - stulbinamai geras pasiūlymas!

Į Jus žvelgia ispanų lėlių dizainerio, Salvador Berenguer, lėlė. Tai yra sąmoningų tėvų pasitikėjimą užsitarnavęs prekės ženklas ir daugelio pasaulio šalių vaikų be galo mylimas meno kūrinys.

Šią išskirtinę galimybe turi ir Lietuvos vaikai. Visos mūsų internetinėje svetainėje esančios Berenguer lėlės užsakytos spec. užsakymu. Tai unikalūs, originalūs meno kūriniai.

Šio dizainerio lėlių neįmanoma aprašyti ir nufotografuoti. Geriau reikia pamatyti o tai padarius jas iš karto įsimylima.

Ši, neapsakomo grožio lėlė - kūdikis, vardu - Leitis;
  • Jis lytis - berniukas.
  • Lėlės akys visada atmerktos, mėlynos spalvos išduoda, kad jam dar labai sunku žiūrėti į šviesą, nes yra vos kelių dienų amžiaus ir dar nėra pripratusi prie dienos apšvietimo.
  • Plaukučių jis dar neturi, kaip ir daugelis ką tik gimusių vaikučių.
  • Ant rankytės pastebėsite dar nenuimta apyrankę su gimimo metrika.
Kad Jūsų lėlė kūdikis nesušaltų, - komplekte paruošti pirmieji drabužėliai:
  • melsvi batukai
  • šortukai
  • marškinėliai
  • sauskelnės
  • bodis
  • kepurytė

Leitis pagamintas iš minkšto vinilo. Vinilinės lėlės be galo malonios jas liečiant. O jei malonu liesti - tikrai malonu ir rūpintis. Taip pat, minkštas vinilas pasižymi ilgaamžiškumu, tad su lėle galės žaisti net ir Jūsų vaikų vaikai.

Mechanizmo ji neturi, tad būsima mamytė galės, kad ir kiekvieną vakarą suruošti maudynes, arba pasiimti kartu su savimi į vonią arba ežerą. Juk daugeliui tikrų kūdikių labai patinka praustis.

Ūgis - 36 cm, svoris - 650 g. Tad Jūsų atžaloms bus tikrai nesunku Leitį čiūčiuoti, nešioti, vežtis į darželį pažaisti su draugėmis ar kartu keliauti.

Lėlė - labai naudingas žaislas vaikams. Lėlė skatina empatiją, bendravimą, rūpestį, estetikos suvokimą. Daugiau apie lėlių naudą vaikams skaitykite čia.

Vieno garsiausių ispanų lėlių dizainerio - Salvador Berenguer paveldėtas talentas iš tėčio - Jose Berenguer. Kurdami lėles nesibaigiančiai jas tobulina. Todėl jo kiekvienas kūrinys toks preciziškas ir detalus. Be galo daug dėmesio skiriama tam, kad lėlė atitiktų tikro kūdikio anatomiją. Ir šio fakto tikrai negalima paneigti. Berenguer lėlės - labai tiksliai atitinka tikrų kūdikių anatomiją.

JC Toys ne tik gamina gražiausias dizainerio Salvador Berenguer lėles, bet ir rūpinasi aplinkos tarša. Ši įmonė nenustoja ieškoti naujų metodų, kaip sumažinti taršą ir apsaugoti mūsų planetą.
Daugiau apie Salvador Berenguer lėles skaitykite čia.

Prekės duomenys
Lytis Berniukas
Lyties požymiai Yra
Akių spalva Mėlyna
Akių būsena Atmerktos
Plaukai Nėra
Kūnas Vinilas
Mechanizmas Nėra
Ūgis, cm 36
Svoris, gr 650

Radote tokią pačią prekę pigiau?
Mes pasiruošę derėtis!

Kaip tai veikia:
1. Radote prekę pigiau?
2. Užpildykite formą ir pateikite mums.
3. Mes netrukus su Jumis susisieksime ir pateiksime pasiūlymą.

Užpildykite laukelius:
* Privalomi laukai