Kaina
34.95
Sandėlyje:
Turime
Prekės kodas:
COCO11
Gamintojas:
Co&Co BV

Dar neįvertinta Parašyti įvertinimą

Visų pirma, bet kuris vaikiškas šalmas yra skirtas vaiko saugumui o išvaizda yra antraeilis dalykas. Pigūs šalmai dažnu atveju yra be galimybės tiksliai pritaikyti prie galvos arba labai plonas EPS (populiariau vadinamas putplasčiu) sluoksnis, dažnu atveju pateikiamas, kaip "privalumas" dėl lengvumo. Tačiau CoConuts šalmai pasižymi abejomis savybėmis. Visų pirma šie šalmai yra su reguliavimo ratuku dėl to idealiai pritaikysite prie galvos. Augant vaikui, visada turėsite galimybę keisti apimtį. EPS sluoksnyje nebuvo taupyta, jis pakankamo storio. Viršutinis sluoksnis yra padengtas tvirtu (ABS) plastiko sluoksniu dėl to bet kuris užsidėjęs šį šalmą galės jaustis saugiu. Vidinė dalis yra dar ir su paminkštinimu.


Šalmas prie galvos tvirtinamas kokybišku diržu su lengvai užsegama ir patogiai atsisegama sagtimi.


Šalme yra net 11 ventiliacijos angų - septynios viršuje ir po dvi priekyje, ir gale.


Mūsų importuojami šalmai yra tokios pačios spalvos, kaip ir Trybike Steel dviratukai dėl ko mažasis eismo dalyvis atrodys labai stilingai.  Nepaisant to CoConuts šalmai yra skirti įvairias transporto priemones valdantiems vaikučiams. Šis vaikiškas šalmas tinka tiek dviratininkams tiek riedlentininkams. Saugūs jausis važiuojantys riedučiais ar paspirtuku.


Galimi 3 dydžiai:
XS: apimtis 44-51cm.
S: apimtis 47-53cm.
M: apimtis 52-58cm.


Norint teisingai išmatuoti vaiko galvos apimtį, ją reikėtų matuoti su lanksčia liniuote apjuosiant galvą plačiausioje vietoje, pradedant matuoti apie 2 cm. virš antakių.
XS ypač lengvas ir mažesnės apimties, skirtas vaikams nuo 1,5 metų amžiaus. Vyresni vaikai iki 5 metų daugiausiai naudoja S dydį. M dydis skirtas vaikams nuo 5 iki 12 metų amžiaus, bet tai jau preliminarus matmuo - vyresniems vaikams geriausia būtų šalmus matuotis.

 

Spalva: Rožinis.
Svoris: XS 240 gr., S 340 gr. ir M 420 gr.
Kokybės standartas: CE EN1078, ASTM F 1447, ANSI Z90-4, CPSC.

Radote tokią pačią prekę pigiau?
Mes pasiruošę derėtis!

Kaip tai veikia:
1. Radote prekę pigiau?
2. Užpildykite formą ir pateikite mums.
3. Mes netrukus su Jumis susisieksime ir pateiksime pasiūlymą.

Užpildykite laukelius:
* Privalomi laukai