Vaikiškas šalmas CoConuts - Rožinis

Kaina
34.95
Sandėlyje:
Turime
Prekės kodas:
COCO11
Gamintojas:
Trybike

Vaikai tai ateitis, todėl priemonės jų saugumui turėtų būti būtinų pirkinių sąraše. Vienas iš tokių pirkinių - vaikiški šalmai.

Pigūs šalmai dažnu atveju yra be galimybės tiksliai pritaikyti šalmą prie galvos arba labai plonas EPS (populiariau vadinamas putplasčiu) sluoksnis, dažnu atveju pateikiamas, kaip "privalumas" dėl lengvumo. Tačiau CoConuts šalmai pasižymi visomis saugumo savybėmis ir dar super stilingu dizainu puikiai derančiu su mūsų parduodamais „Trybike Steel“ triratukais.

Kuo ypatingi CoConuts šalmai?

  • Šalmai yra su reguliavimo ratuku dėl to idealiai pritaikysite prie galvos. Augant vaikui, visada turėsite galimybę keisti apimtį.
  • Viršutinis sluoksnis yra padengtas tvirtu (ABS) plastiko sluoksniu dėl to bet kuris užsidėjęs šį šalmą galės jaustis saugiu.
  • Vidinė dalis yra dar ir su paminkštinimu, tad esant smūgiui būtų apsaugotas vaiko viršugalvis nuo sutrenkimo į šalmo vidų. Taip pat vaikas nešiodamas šį šalmą jausis komfortabiliau, nes paminkštinimas neleis spausti vaiko viršugalviui.
  • Šalmas prie galvos tvirtinamas kokybišku smakro diržu su lengvai užsegama ir patogiai atsegama sagtimi, tad vaikas jausis patogiai ir šalmas nenuslys vaikui aktyviai judant.
  • Šalme yra net 11 ventiliacijos angų - septynios viršuje ir po dvi priekyje, ir gale. Ventiliacijos angos padės cirkuliuoti orui tarp galvos ir šalmo, todėl vaiko galva mažiau kais.
  • Šie šalmai tinka ir paspirtukams, dviratukams, triratukams, balansiniams dviratukams, taip pat riedučiams, riedlentėms ir kitoms transporto priemonėms.

Šiek tiek apie CoConuts gamintoją

Šiuos šalmus sukūrė du broliai Pim ir Alex iš Nyderlandų, kur beveik kiekvienas pilietis vairuoja dviratį, net ir vaikai, todėl šalmai vaikams ypatingai svarbūs. Saugumas yra šių, unikalaus dizaino CoConuts šalmų gamintojo svarbiausias prioritetas, todėl galite neabejoti savo vaiko galvos saugumu. Įsigiję šį, ne tik patrauklų, bet ir saugų šalmą, neapsiriksite ir kartu su Vaikysteszaislai.lt suteiksite vaikams vėjavaikišką ir išskirtinę vaikystę.

Kokį šalmo dydį rinktis ir kaip teisingai išmatuoti galvos apimtį?

Turime šalmų nuo apytiksliai 1,5 metų amžiaus vaikučiams iki maždaug 12 metų. Tereikia tinkamai išmatuoti vaiko galvos apimtį ir išsirinkti iš šių dydžių:
XS (44-51cm)
S (47-53 cm)
M (52-58 cm)

Norint teisingai išmatuoti vaiko galvos apimtį, ją reikėtų matuoti su lanksčia liniuote apjuosiant galvą plačiausioje vietoje, pradedant matuoti apie 2 cm. virš antakių. Arba paimkite tiesiog siūlą ar juostelę, apjuoskite galvą ir tada išmatuokite su liniuote jos ilgį.
Mūsų importuojami šalmai yra tokios pačios spalvos, kaip ir Trybike Steel dviratukai dėl ko mažasis eismo dalyvis atrodys labai stilingai.

Spalva: Rožinis.
Svoris: XS 240 gr., S 340 gr. ir M 420 gr.
Kokybės standartas: CE EN1078, ASTM F 1447, ANSI Z90-4, CPSC.

Radote tokią pačią prekę pigiau?
Mes pasiruošę derėtis!

Kaip tai veikia:
1. Radote prekę pigiau?
2. Užpildykite formą ir pateikite mums.
3. Mes netrukus su Jumis susisieksime ir pateiksime pasiūlymą.

Užpildykite laukelius:
* Privalomi laukai