Pliušinis žaislas Cotti Motti zuikutis Lucy

Parduota
Kaina
24.95
Sandėlyje:
Pristatysime per
Prekės kodas:
CM02-02
Gamintojas:
Orange Toys

Kiškutis Lucy yra mielas žaisliukas, kuriai labai patinka gėles ir viskas kas žydi. Argi ne smagu pinti įvairiaspalves puokštes, vainikėlius ir dovanoti draugėms. Lucy pasipuošusi subtilia gėlių rašto suknele. Galvą papuošta graži, rausvos spalvos skarelė. Drabužiai pagaminti iš medvilnės, kuriuos lengva nuimti ir išskalbti.

Žaislas pagamintas iš 100% medvilnės, dekoruotas tekstile. Užpildas pagamintas iš polipropileno granulių ir aukštos kokybės A klasės poliesterio pluoštų. Akutės ir burnytė išsiuvinėtos. Žaisti bus ne tik smagu, bet ir saugu. Tinka vaikučiams nuo pat gimimo.

Lucy, kaip ir visi tvarkingi padarėliai, labai nemėgsta būti susitepusi tad kartais pravartu išprausti o už tai žaisliukas bus jums dėkingas. Rekomenduojama skalbti rankomis, vandenyje iki 30°C temperatūros. Specialiai džiovinti nereikia. Padėkite kur nors šiltai ir lukterkite. Tik nedžiovinkite džiovyklėje, nes galite sugadinti!

Šio pliušinio žaislo ūgis - 29 cm, svoris apie 120 g. Su zuikučiu bus smagu ir lengva žaisti tiek mažyliams, tiek vyresniems vaikučiams. Cotti Motti parduodamas stilingoje dėžutėje.

Gamintojas - Orange Toys, žinomas visame pasaulyje, kaip ypač daug dėmesio skiriantis žaislų unikalumui bei kokybei, kurio siekis vaikus padaryti laimingais. Tad tikrai nesuklysite padovanoję vaikui šį žaisliuką nes tai ne tik žaislas, bet ir būsimi, puikūs vaikystės prisiminimai!

Prekės duomenys
Kolekcija Cotti Motti
Rekomenduojamas amžius nuo 0 mėn.
Personažas Zuikis
Ūgis, cm 29
Svoris, gr 120

Radote tokią pačią prekę pigiau?
Mes pasiruošę derėtis!

Kaip tai veikia:
1. Radote prekę pigiau?
2. Užpildykite formą ir pateikite mums.
3. Mes netrukus su Jumis susisieksime ir pateiksime pasiūlymą.

Užpildykite laukelius:
* Privalomi laukai