Pliušinis žaislas Cotti Motti avytė Zoe

Kaina
23.95
Sandėlyje:
Turime
Prekės kodas:
CM03-03
Gamintojas:
Orange Toys

Prieš Jus neapsakomo mielumo avytė vardu Zoe. Ji yra labiausiai padūkęs žaisliukas pasaulyje ir visada geros nuotaikos, kuria pasirengusi dalintis su kitais. Ji norėtų susirasti tokį pat patrakusį draugą! Zoe pasipuošusi suknele su subtiliu dryžuotu raštu ir stambaus mezgimo, garstyčių spalvos megztiniu. Kreminės spalvos galvos aksesuaras, puikiai tinka prie kitų rūbelių.

Žaislas pagamintas iš 100% medvilnės, dekoruotas tekstile ir dirbtiniu kailiu (poliesteriu), su plastikiniais elementais. Užpildas pagamintas iš polipropileno granulių ir aukštos kokybės A klasės poliesterio pluoštų. Akutės ir burnytė išsiuvinėtos. Žaisti bus ne tik smagu, bet ir saugu. Tinka vaikučiams nuo pat gimimo.

Tiesa, Zoe, kaip ir visi tvarkingi padarėliai, labai nemėgsta būti susitepusi tad kartais pravartu ją išprausti o už tai ji bus jums dėkinga. Rekomenduojama skalbti rankomis, vandenyje iki 30°C temperatūros, o išdžiūti reikėtų leisti pačiai, padėjus kur nors šiltai. Tik nedžiovinkite džiovyklėje, nes galite sugadinti jos išpuoselėtas garbanėles!

Šio pliušinio žaislo ūgis - 29 cm, svoris apie 120 g. Su avyte bus smagu ir lengva žaisti tiek mažyliams, tiek vyresniems vaikučiams. Cotti Motti parduodamas stilingoje dėžutėje.

Gamintojas - Orange Toys, žinomas visame pasaulyje, kaip ypač daug dėmesio skiriantis žaislų unikalumui bei kokybei, kurio sieks vaikus padaryti laimingais. Tad tikrai nesuklysite padovanoję

vaikui šį žaisliuką nes tai ne tik žaislas, bet ir būsimi, puikūs vaikystės prisiminimai!


Prekės duomenys
Kolekcija Cotti Motti
Rekomenduojamas amžius nuo 0 mėn.
Personažas Avis
Ūgis, cm 29
Svoris, gr 120

Radote tokią pačią prekę pigiau?
Mes pasiruošę derėtis!

Kaip tai veikia:
1. Radote prekę pigiau?
2. Užpildykite formą ir pateikite mums.
3. Mes netrukus su Jumis susisieksime ir pateiksime pasiūlymą.

Užpildykite laukelius:
* Privalomi laukai