Lėlė Sunny su žaliu megztiniu, minkšta, Sweet Sisters

Kaina
36.95
Sandėlyje:
Turime
Prekės kodas:
SS02-26
Gamintojas:
Orange Toys

Rausvaplaukė Sunny visad sportiška ir su saulėta nuotaika, niekada ilgai neužsibūna vienoje vietoje. Ją dažnai pamatysite padedančią mamai namuose ar tėveliu parduotuvėje, tai sode gėlytes laistančią ar kita naudinga veikla užsiimančia. Būnant lauke ir ypač vasara, kai aukštai virš galvos šviečia karšta saulutė, lėlytė nuo jos pasislepia po gelsva kepure. O su baltais šortukais nekarštą. Vis tik jei saulutė pasislepia tai gelbsti žalsvas megztukas su nuotaiką pakeliančiu užrašu. Kojytes puošia madingi sportbačiai.

Tai viena iš Sweet Sisters kolekcijos, sukurtų Latvijos gamintojo Orange Toy, lėlyčių, kurių iš viso yra šešios, neišskiriamos draugės. Ši, kaip ir kitos – Bilie, Sunny, Tina, Sophie ir Lilu viduje turi lankstų karkasą, kurio dėka lėles galima pastatyti, pasodinti, sukurti vis skirtingą rankų ar kojų padėtį. Kiekvieną jų galima išsirinkti su skirtingais rūbais arba juos galima įsigyti atskirai. Įsigyti papildomus rūbelius atskirai rekomenduojama truputi vėliau, kai žaisliukas pabosta. Naujas rūbelis kainuoja nedaug o lėlė atrodys visiškai naujai. Visų lėlių veidukai yra nupiešti, taip suteikiant kiekvienai jų vis skirtingus charakterio bruožus ir išvaizdą. Tai išskirtinis bruožas.

Sweet Sisters yra 32 centimetrų aukščio, nesunki – pats tas pasiimti su savimi einant į svečius, kur nors keliaujant ar paprasčiausiai einant pasivaikščioti. Skirtas vaikučiams nuo 3 metų. Supakuota gražioje , spalvingoje dėžutėje su permatomu viršumi. Į dėžutę įdėjus medžiagos skiautelę ją galima paversti į lovytę.

Prekės duomenys
Kolekcija Sweet Sisters
Rekomenduojamas amžius nuo 3 m.
Personažas Mergaitė
Kūnas Medžiaginis
Ūgis, cm 32

Radote tokią pačią prekę pigiau?
Mes pasiruošę derėtis!

Kaip tai veikia:
1. Radote prekę pigiau?
2. Užpildykite formą ir pateikite mums.
3. Mes netrukus su Jumis susisieksime ir pateiksime pasiūlymą.

Užpildykite laukelius:
* Privalomi laukai