Lėlė Mia su šviesiai mėlyna suknele, minkšta, Sweet Sisters

Kaina
36.95
Sandėlyje:
Turime
Prekės kodas:
SS01-01
Gamintojas:
Orange Toys

Lėlė Mia yra įpratusi spindėti, nesvarbu, ar tai vakarėlis, ar bet koks kitas renginys. Jos apranga nuostabi! Šviesiai pilkšvai melsva ir spindinti suknelė lyg vakaro dangus, kai dar nėra tamsu tačiau jau kai kur žvaigždutės mirksi. Baltas suknelės apačia, žavus kaspinėlis, spindintys batukai, lyg Pelenės kurpaitės – neįtikėtina apranga, verta tikros princesės. Mia kaip visada nuostabi!

Tai viena iš Sweet Sisters kolekcijos, sukurtų Latvijos gamintojo Orange Toy, lėlyčių, kurių iš viso yra šešios, neišskiriamos draugės. Ši, kaip ir kitos – Bilie, Sunny, Tina, Sophie ir Lilu viduje turi lankstų karkasą, kurio dėka lėles galima pastatyti, pasodinti, sukurti vis skirtingą rankų ar kojų padėtį. Kiekvieną jų galima išsirinkti su skirtingais rūbais arba juos galima įsigyti atskirai. Įsigyti papildomus rūbelius atskirai rekomenduojama truputi vėliau, kai žaisliukas pabosta. Naujas rūbelis kainuoja nedaug o lėlė atrodys visiškai naujai. Visų lėlių veidukai yra nupiešti, taip suteikiant kiekvienai jų vis skirtingus charakterio bruožus ir išvaizdą. Tai išskirtinis bruožas.

Sweet Sisters yra 32 centimetrų aukščio, nesunki – pats tas pasiimti su savimi einant į svečius, kur nors keliaujant ar paprasčiausiai einant pasivaikščioti. Skirtas vaikučiams nuo 3 metų. Supakuota gražioje , spalvingoje dėžutėje su permatomu viršumi. Į dėžutę įdėjus medžiagos skiautelę ją galima paversti į lovytę.

Prekės duomenys
Kolekcija Sweet Sisters
Rekomenduojamas amžius nuo 3 m.
Personažas Mergaitė
Kūnas Medžiaginis
Ūgis, cm 32

Radote tokią pačią prekę pigiau?
Mes pasiruošę derėtis!

Kaip tai veikia:
1. Radote prekę pigiau?
2. Užpildykite formą ir pateikite mums.
3. Mes netrukus su Jumis susisieksime ir pateiksime pasiūlymą.

Užpildykite laukelius:
* Privalomi laukai