Muzikinis žaislas triušis Gabin, Ebulobo

Kaina
29.95
Sandėlyje:
Turime
Prekės kodas:
E90002
Gamintojas:
Ebulobo

Nuostabus kūdikių draugas triušis Gabin tikrai sužavės. Muzikinė dėžutė veikia be baterijos - pradeda groti patraukus už lapuko. Grojant muzikai, jungtis trumpėja ir galiausiai triušiukas pasislepia dideliame lape. Su velcro jungtimi nugarėlėje, lengva pakabinti muzikos dėžutę ant kūdikio lovytės, automobilyje, vežimėlyje ... Kūdikis užmigs skambant: „Everybody love somebody“ Deanas Martinas, Franckas Sinatra ...

Šiame šauniame rinkinyje rasite triušiuką Gabin ir jo draugus: šuniuką, ančiuką, katytę ir daržovę morkytę, kuriems kompaniją palaiko išdykėlis kamuoliukas barškuoliukas. Tegu vaikučiai dūksta į valias.

★ Amžius: nuo 0 mėnesių
★ Smulkiajai motorikai lavinti
★ Garsų, jutimų ir skirtingų tekstūrų pažinimui
★ Turi melodiją

Su muzikėle

  • Matmenys: 24 cm ir 40 cm ištraukus žaisliuką iš lapuko, kad grotu muzikėlė
  • Medžiaga: medvilnė ir poliesterio audinys
  • Supakuota polietileno maišelyje


Gamintojo iš Prancūzijos Ebulobo įkurėjai yra žinomų dizainerių duetas Anna Lelong ir Ferdinand Lecomte iš Paryžiaus, buvo atsakingi už žaislų ir vaikų prekių kūrimą populiariems prekių ženklams, tokiems kaip Djeco, Baghera, Bebè Comfort ir kt. Eulobo žaislai yra naujoviški ir visais atžvilgiais originalūs. Šie interaktyvūs žaislai lavina vaikų motoriką ir bendravimo įgūdžius, supažindina su spalvomis. Dizaineriai daug dėmesio skiria kontrastingoms spalvoms, į kuriamą objektą stengiasi įterpti skirtingos faktūros medžiagas, skirtas lytėjimo pojūčiams lavinti, skatinančias teisingą vaiko vystymąsi. Žaislai ir aksesuarai sukurti kaip ankstyvojo mokymosi priemonės, kurios padės kūdikiui augti.

Triušiuko Gabin istorija.

Tai istorija apie žavingą triušį didelėmis ausytėmis, kurioje pasakojame, kaip pradžioje šie draugai šaiposi iš Gabin dėl didelių ausų. Tačiau vieną dieną, triušiukas Gabin išgirsta paukštelį, kuris tolumoje šaukiasi pagalbos. Nedvejodamas triušiukas metė visus darbelius ir nuskubėjo į fermą ieškoti draugų, kad padėtu išgelbėtų paukštelį. Visi kartu nuskubėję išgelbėjo išsigandusį padarėlį. Po šio nutikimo visi fermos gyventojai buvo labai dėkingi Gabin, kad jis savo didelėmis ausytėmis išgirdo pagalbos šauksmą ir šį istorija turi laimingą pabaigą. O istorijos moralas labai paprastas – džiaukimės savo skirtumais, nesigėdykime jų ir nesityčiokime iš kitų.

Radote tokią pačią prekę pigiau?
Mes pasiruošę derėtis!

Kaip tai veikia:
1. Radote prekę pigiau?
2. Užpildykite formą ir pateikite mums.
3. Mes netrukus su Jumis susisieksime ir pateiksime pasiūlymą.

Užpildykite laukelius:
* Privalomi laukai