Muzikinis žaislas Meškiukas žvejys, Ebulobo

Kaina
28.95
Sandėlyje:
Turime
Prekės kodas:
E50003
Gamintojas:
Ebulobo

Gražus prancūziško prekės ženklo Ebulobo meškiukas jus tikrai sužavės. Šis Woodours kolekcijos žaislas turi elementų, kurie padeda lavinti vaiko motoriką. Žaisliukas vibruoja ir groja melodiją. Mielas, švelnus, minkštas ir spalvingas, skirtas vaikučiams einantiems miegoti ar šiaip mėgstantiems žaisti su žaislais kurie groja ir yra kitokie nei įprasti.

★ Amžius: nuo 0 mėnesių
★ 3 žaisliukai su skirtingais garsais
★ Smulkiajai motorikai lavinti
★ Garsų ir jutimų pažinimui
★ Skirtingos tekstūros su skirtingais garsais

Su muzikėle

  • Matmenys: 78 x 78
  • Medžiaga: poliesterio audinys

Gamintojo iš Prancūzijos Ebulobo įkurėjai yra žinomų dizainerių duetas Anna Lelong ir Ferdinand Lecomte iš Paryžiaus, buvo atsakingi už žaislų ir vaikų prekių kūrimą populiariems prekių ženklams, tokiems kaip Djeco, Baghera, Bebè Comfort ir kt. Eulobo žaislai yra naujoviški ir visais atžvilgiais originalūs. Šie interaktyvūs žaislai lavina vaikų motoriką ir bendravimo įgūdžius, supažindina su spalvomis. Dizaineriai daug dėmesio skiria kontrastingoms spalvoms, į kuriamą objektą stengiasi įterpti skirtingos faktūros medžiagas, skirtas lytėjimo pojūčiams lavinti, skatinančias teisingą vaiko vystymąsi. Žaislai ir aksesuarai sukurti kaip ankstyvojo mokymosi priemonės, kurios padės kūdikiui augti.

Triušiuko Gabin istorija.

Tai istorija apie žavingą triušį didelėmis ausytėmis, kurioje pasakojame, kaip pradžioje šie draugai šaiposi iš Gabin dėl didelių ausų. Tačiau vieną dieną, triušiukas Gabin išgirsta paukštelį, kuris tolumoje šaukiasi pagalbos. Nedvejodamas triušiukas metė visus darbelius ir nuskubėjo į fermą ieškoti draugų, kad padėtu išgelbėtų paukštelį. Visi kartu nuskubėję išgelbėjo išsigandusį padarėlį. Po šio nutikimo visi fermos gyventojai buvo labai dėkingi Gabin, kad jis savo didelėmis ausytėmis išgirdo pagalbos šauksmą ir šį istorija turi laimingą pabaigą. O istorijos moralas labai paprastas – džiaukimės savo skirtumais, nesigėdykime jų ir nesityčiokime iš kitų.

Radote tokią pačią prekę pigiau?
Mes pasiruošę derėtis!

Kaip tai veikia:
1. Radote prekę pigiau?
2. Užpildykite formą ir pateikite mums.
3. Mes netrukus su Jumis susisieksime ir pateiksime pasiūlymą.

Užpildykite laukelius:
* Privalomi laukai