Parduota
Kaina
39.95
Sandėlyje:
Parduota
Prekės kodas:
18543
Gamintojas:
JC Toys Group, Inc.
Dar neįvertinta Parašyti įvertinimą

Nusprendėte nudžiuginti savo mažąją princesę bet nežinote kokią lėlę išrinkti ? Lėlės - puikus žaislas mergaitėms kuomet jos trykšta noru kažkuo rūpintis ir globoti, įsivaizduoti kokios jos bus mamos ir mokytis kaip reikės elgtis su kūdikiu, kuomet jos pačios suaugs.

Šiais laikais, kuomet prekybos centruose žaislų lentynos perpildytos įvairiausių žaislų mergaitėms ir berniukams, labai lengva suklysti pamačius ryškias spalvas ir nedideles kainas.

Bet ar kada susimąstėte ar tie spalvoto plastiko žaislai bus kokybiški? Ar vaikai bus tikrai saugūs su jais žaisdami? Ar jie buvo pagaminti tausojant aplinką? Ar juos kuriant buvo skrupulingai apgalvota kiekviena detalė ir sudėta visa širdis ir siela, kad tik žaislas būtų kuo tikroviškesnis ir suteiktų didelę laimę?

Į Jus žvelgia ispanų lėlių dizainerio - Salvador Berenguer lėlė - sąmoningų tėvų pasirinkimas ir viso pasaulio vaikų be galo mylimas meno kūrinys.

Ši neapsakomo grožio lėlė kūdikis vardu - Lėja, jos lytis - mergaitė. Lėlės akys visada atmerktos, mėlynos spalvos išduoda, kad jai dar labai sunku žiūrėti į šviesą, nes yra vos kelių dienų amžiaus ir dar nėra pripratusi prie dienos apšvietimo. Plaukučių ji dar neturi, kaip ir daugelis ką tik gimusių vaikučių.

Ant rankytės pastebėsite dar nenuimta apyrankę su gimimo metriku.
Kad Jūsų lėlė kūdikis nesušaltų, komplekte paruošti pirmieji drabužėliai:

  • rausvi batukai
  • šortukai
  • marškinėliai
  • sauskelnės
  • bodis
  • kepurytė

Lėja pagaminta iš minkšto vinilo o tokios lėlės be galo malonios jas liečiant. O jei malonu liesti - tikrai malonu ir rūpintis. Taip pat, minkštas vinilas pasižymi ilgaamžiškumu, tad su lėle galės žaisti net ir Jūsų vaikų vaikai.

Mechanizmo ji neturi, tad būsima mamytė galės, kad ir kiekvieną vakarą suruošti maudynes, arba pasiimti kartu su savimi į vonią arba ežerą. Juk daugeliui tikrų kūdikių labai patinka praustis.

Ūgis - 36 cm, svoris - 650 g. Tad Jūsų atžaloms bus tikrai nesunku Lėją čiūčiuoti, nešioti, vežtis į darželį pažaisti su draugėmis ar kartu keliauti.

Ši lėlė kūdikis būtų nuostabus pasirinkimas norint pradžiuginti savo mažąsias paneles bet kokiomis progomis.

Vieno garsiausių ispanų lėlių dizainerio - Salvador Berenguer paveldėtas talentas iš tėčio - Jose Berenguer, kurti lėles nesibaigiančia aistra tobulumui. Todėl jo kiekvienas kūrinys toks preciziškas ir detalus.
JC Toys ne tik gamina gražiausias dizainerio Salvador Berenguer lėles, bet ir rūpinasi aplinkos tarša. Ši įmonė nenustoja ieškoti naujų metodų, kaip sumažinti taršą ir apsaugoti mūsų planetą.

Prekės duomenys
Lytis Mergaitė
Lyties požymiai Yra
Akių spalva Mėlyna
Akių būsena Atmerktos
Plaukai Nėra
Kūnas Vinilas
Mechanizmas Nėra
Ūgis, cm 36
Svoris, gr 650

Radote tokią pačią prekę pigiau?
Mes pasiruošę derėtis!

Kaip tai veikia:
1. Radote prekę pigiau?
2. Užpildykite formą ir pateikite mums.
3. Mes netrukus su Jumis susisieksime ir pateiksime pasiūlymą.

Užpildykite laukelius:
* Privalomi laukai