Lavinamasis žaislas triušio Gabin boulingas, Ebulobo

Kaina
36.95
Sandėlyje:
Turime
Prekės kodas:
E90020
Gamintojas:
Ebulobo

Švelnūs ir minkšti Ebulobo „kėgliai“ ir „boulingo“ kamuoliukas, su barškučiu viduje. Kartais žaislai norom, nenorom paskraido kambaryje o šie žaisliukai gali tai daryti saugiai. Nors žinoma jie skirti atlikti kėglių vaidmenį tačiau, kaip ir bet kuriuos taip ir šiuos minkštus, švelnius žaisliukus yra miela priglausti, tad su šiais linksmais gyvūnėliais vaikučiai mielai žais.

Šiame šauniame rinkinyje rasite triušiuką Gabin ir jo draugus: šuniuką, ančiuką, katytę ir daržovę morkytę, kuriems kompaniją palaiko išdykėlis kamuoliukas barškuoliukas. Tegu vaikučiai dūksta į valias.

★ Amžius: nuo 9 mėnesių
★ Smulkiajai motorikai lavinti
★ Garsų, jutimų ir skirtingų tekstūrų pažinimui
★ Tiesiog smagu saugiai pamėtyti

  • Matmenys: aukštis apie 19 cm, skersmuo apie 9 cm o kamuoliukas apie 10 cm
  • Medžiaga: poliesterio audinys
  • Skalbimas rankomis 30°C
  • Supakuota polietileno maišelyje, žaisliukai sudėti kartoninėje, atviroje dėžutėje.

Gamintojo iš Prancūzijos Ebulobo įkurėjai yra žinomų dizainerių duetas Anna Lelong ir Ferdinand Lecomte iš Paryžiaus, buvo atsakingi už žaislų ir vaikų prekių kūrimą populiariems prekių ženklams, tokiems kaip Djeco, Baghera, Bebè Comfort ir kt. Eulobo žaislai yra naujoviški ir visais atžvilgiais originalūs. Šie interaktyvūs žaislai lavina vaikų motoriką ir bendravimo įgūdžius, supažindina su spalvomis. Dizaineriai daug dėmesio skiria kontrastingoms spalvoms, į kuriamą objektą stengiasi įterpti skirtingos faktūros medžiagas, skirtas lytėjimo pojūčiams lavinti, skatinančias teisingą vaiko vystymąsi. Žaislai ir aksesuarai sukurti kaip ankstyvojo mokymosi priemonės, kurios padės kūdikiui augti.

Triušiuko Gabin istorija.

Tai istorija apie žavingą triušį didelėmis ausytėmis, kurioje pasakojame, kaip pradžioje šie draugai šaiposi iš Gabin dėl didelių ausų. Tačiau vieną dieną, triušiukas Gabin išgirsta paukštelį, kuris tolumoje šaukiasi pagalbos. Nedvejodamas triušiukas metė visus darbelius ir nuskubėjo į fermą ieškoti draugų, kad padėtu išgelbėtų paukštelį. Visi kartu nuskubėję išgelbėjo išsigandusį padarėlį. Po šio nutikimo visi fermos gyventojai buvo labai dėkingi Gabin, kad jis savo didelėmis ausytėmis išgirdo pagalbos šauksmą ir šį istorija turi laimingą pabaigą. O istorijos moralas labai paprastas – džiaukimės savo skirtumais, nesigėdykime jų ir nesityčiokime iš kitų.

Radote tokią pačią prekę pigiau?
Mes pasiruošę derėtis!

Kaip tai veikia:
1. Radote prekę pigiau?
2. Užpildykite formą ir pateikite mums.
3. Mes netrukus su Jumis susisieksime ir pateiksime pasiūlymą.

Užpildykite laukelius:
* Privalomi laukai