Medinis balansinis dviratukas-triratukas Trybike 4-in-1, rožinis

0 €
Kaina
169.95
Sandėlyje:
Turime
Prekės kodas:
TBW-3-PNK
Gamintojas:
Trybike


Šio dviratuko – triratuko kūrėjai, įmonės Co&Co savininkai iš Nyderlandų, buvo suinteresuoti aplinkos tausojimu bei vaikų saugumu.

Balansinis dviratukas išsiskiria savo kokybe o 4-in-1 tipas reiškia, kad įsigijus 1 daiktą, gaunate net 4 skirtingas transporto priemones!

  • Žemas triratukas, skirtas vaikams kurie dar galima sakyti tik mokosi vaikščioti (maždaug nuo 12 mėn. iki 2,5 metų).
  • Žemas dviratukas, tinkamas nuo tada, kai vaikas pradeda mokytis laikyti pusiausvyrą (maždaug nuo 2 iki 4 metų).
  • Aukštas dviratukas. Apvertus rėmą turėsite aukštą balansinį dviratį. Labai tikėtina jog tai pats aukščiausias visoje rinkoje! Puikiai tinkantį vaikams nuo 3 iki 6 metų.
  • Aukštas triratukas. Uždėjus dar vieną ratą, vietoje aukšto balansinio dviračio turėsite aukštą triratuką. Tokią transporto priemonę gali naudotis didesni vaikai kuriems dar sunku išlaikyti pusiausvyra arba tai gali būti puikus transportas neįgaliems vaikams.

Įsigijus šią judėjimo priemonę, ūgtelėjus Jūsų mažyliui, nereikės pulti į naujo dviratuko paieškas ir leisti krūvos pinigų. Šis balansinis - dviratukas transformeris patenkins vaiko poreikius nuo 12 mėn. iki 6 m. Kokybė - patvarumas - saugumas yra TRYBIKE gamintojo credo ir šis dviratukas - triratukas yra to įrodymas.
Išsamiau apie TRYBIKE gamintoją skaitykite čia.

Įvertinus sėdynės aukščio reguliavimo amplitudę tai bene vienintelis toks dviratukas rinkoje - ypatingai žemai nuleidžiama sėdynė (net iki 27 cm.) ir itin aukštai pakeliama (iki 50 cm.).

Ne veltui, jau net nuo 12-os mėnesių vaikučiams galima važiuoti šiuo Tribike dviratuku. Žinoma atsakingų tėvelių priežiūroje.

Ratai ir ratlankiai yra visiškai juodi, kaip ir vidinė rėmo pusė ar rankenos - atrodo labai stilingai. Sėdynės paminkštinimas ir vairo apsauga yra rožinės spalvos.

Dar vienas bruožas išskiriantis Trybike iš kitų rinkos dalyvių tas, kad keliama sėdynė ne tik kyla vertikaliai aukštyn bet ir tolsta nuo vairo horizontalia kryptimi, kas leidžia išlaikyti visada patogią rankų padėtį.

Smulkmena, bet naudinga - sėdynės apačioje yra apvali išpjova skirta pririšti virvutei. Labai praverčia kai pasivaikščiojimo metu išeinama į judrią vietą ar besimokantis važiuoti dar nėra įgudęs/įgudusi.

Sėdynės reguliavimas nėra sudėtingas – tai gali padaryti kiekvienas. Kaip tai padaryti galėsite pasiskaityti pridėtoje instrukcijoje lietuvių kalba o kam labiau patinka pamatyti, kaip tai daroma galite pažiūrėti žemiau pateiktuose filmuotose vaizdeliuose.

Kaip surinkti žemą triratuką?

Kaip iš žemo triratuko padaryti žemą dviratuką?

Kaip iš žemo dviratuko padaryti aukštą?

Pasivažinėjimas su Trybike Wood 4-in-1 triratuku.

Prekės duomenys
Leistinas svoris, kg 25
Amžius Nuo 12 mėn. iki 6 metų
Ratų diametras 12 colių
Sėdynės aukščiausia padėtis, cm 50
Sėdynės žemiausia padėtis, cm 27
Svoris, kg 5,5 kg. triratuko ir 4,1 kg. dviratuko

Radote tokią pačią prekę pigiau?
Mes pasiruošę derėtis!

Kaip tai veikia:
1. Radote prekę pigiau?
2. Užpildykite formą ir pateikite mums.
3. Mes netrukus su Jumis susisieksime ir pateiksime pasiūlymą.

Užpildykite laukelius:
* Privalomi laukai