Balansinis dviratukas Trybike Steel, juodas

0 €
Kaina
99.95
Sandėlyje:
Turime
Prekės kodas:
TBS-2-BLK-ALL
Gamintojas:
Co&Co BV


Dar neįvertinta Parašyti įvertinimą

Išskirtinis balansinis dviratukas Trybike, skirtas ilgam ir komfortiškam naudojimui. Sukurtas dviračių šalyje - Nyderlandų įmonėje Co&Co. Tai daug ką pasako nes … Dviratukas su išskirtiniu rėmu. Labai patogu važiuojant nuo kalniuko pasidėti kojas ant tam skirtos vietos, kuri yra padengta iš neslystančios medžiagos. Kadangi centrinė rėmo dalis yra gana žemai tai iš to automatiškai atsiranda du privalumai. Pirmas jų yra tas, kad nereikia kelti labai aukštai kojos norint užlipti ar nulipant. Ypač svarbus pastarasis veiksnys nes tai suteikia vaikučiui saugumo jausmą. Dažnai taip nutinka, kad pradedantysis jaučia nedidelį nerimą kažką pirmą kartą darydamas o žemas rėmas leidžia suprasti jog jei reikėtų greitai nušokti nuo dviratuko tai jam lengvai pavyks. Kitas privalumas yra tas, kad dėl žemos padėties, dviratuko svorio centras nėra aukštai ir tai suteikia daugiau stabilumo važiuojančiam.
Taip pat, galinė rėmo dalis, kur tvirtinasi ratas yra išskirtinė tuo, kad yra su devyniomis skylutėmis. Ratą galima įstatyti į bet kurią iš jų ir dėl šios priežasties rato padėtis rėmo atžvilgiu truputi keičiasi. Taip galima prailginti, sutrumpinti, paaukštinti ar pažeminti dviratuką. Vadinasi nusipirkus dviratuką jį bus galima pritaikyti pagal vaiko ūgį, rankučių ar kojyčių ilgį idealiai.
Taipogi dviratukas yra ganėtinai masyvus. Sąlyginai žinoma ir be to viso svorio juk nereikia nešioti o važiuojant jo nesijaučia, ir tik dar daugiau stabilumo prideda važiuojant.

Sėdynės aukščio ir padėties keitimas

Didelė sėdynės žemiausios ir aukščiausios padėties amplitudė - galima nuleisti net iki 30 cm. o pakelti iki 45 cm. Su Trybike Steel dviratuku galima važiuoti nuo nuo 2 metų, bet tai rekomendacinio pobūdžio patarimas. Padedant tėveliams galima pabandyti ir anksčiau nes žemai nuleista sėdynė tam suteikia visas galimybės. Bet kokiu atveju rekomenduotume tai daryti pradžioje su Trybike triratuku, atskirai įsigijus perdarymo į triratuką komplektą.

Amžius
Skirtas vaikams nuo apytiksliai 2 metų iki apytiksliai 6 metų amžiaus.

Svoris
5,2 kg.

Ratai
12 colių didelio pravažumo, platūs, pripučiami ratai. Lenktas ventilis leis patogiai pripūsti padangas.

Spalvos
Išskirtinai visas juodos spalvos.

Garantija
Dviratukui suteikiama 24 mėn. garantijos terminas nuo įsigijimo datos.

Informacija apie gamintoją.

Prekės duomenys
Amžius Nuo 15 mėn. iki 6 metų
Ratų diametras 12 colių
Sėdynės aukščiausia padėtis, cm 45
Sėdynės žemiausia padėtis, cm 30
Svoris, kg 5,2

Radote tokią pačią prekę pigiau?
Mes pasiruošę derėtis!

Kaip tai veikia:
1. Radote prekę pigiau?
2. Užpildykite formą ir pateikite mums.
3. Mes netrukus su Jumis susisieksime ir pateiksime pasiūlymą.

Užpildykite laukelius:
* Privalomi laukai