Kaina
74.95
Sandėlyje:
Turime
Prekės kodas:
VZA16808
Gamintojas:
Kruzzel


Dar neįvertinta Parašyti įvertinimą

Medinė virtuvėlė vaikučiams su daug įvairių priedų. Kompaktiškai tačiau jokiu būdu nėra maža. Visų pirma, surinkta virtuvėlė yra stabili, dėl ko nekyla jokio pavojaus jog vaikai galės netyčia užsiversti ant savęs ar draugų. 87 cm. aukštis, kaip tik vaikams nuo 3 metų ir vyresniems, leis patogiai ruošti maistą. Virtuvėlė su talpia spintele, kurios durelės iš skaidraus, tvirto plastiko. Tenai lengvai sudėsite visus turimus virtuvėlės priedus ir kitus žaisliukus. Kitoje baldo pusėje yra lentynėlės skirtos dviem, ištraukiamiems, patogiems krepšiams. Jeigu turite ar ateityje planuojate įsigyti žaisliukų skirtų virtuvės žaidimams, tokių kaip žaislinis maistas, tai šie krepšiai bus kaip tik tvarkingam susidėjimui. Krepšio matmenys yra 25,5x25,5x14 cm.

Kas liečia priedus tai, kai ir buvo paminėta, pasirinkimas yra tikrai gausus Metaliniai, aukso atspalvio puodas ir keptuvė yra neatsiejami virtuvės žaidimų atributai, dangtis taip pat svarbus. Keturi skirtingos paskirties įrankiai, tokie kaip kiaurasamtis, samtelis, mentelė ir pan. suteiks žaidimams daugiau įdomumo.
Pabaigus smagius žaidimus, įrankius galima pakabinti ant virš viryklės esančios lentynėlės trijų kabliukų. Tvarkinga ir labai praktiška.
Virš praustuvės rasite mikrobangų krosnelę, kurioje lengvai galima pasišildyti maistą.

Atskiro aprašymo verta viryklė. Uždėjus ant jos puodą ar keptuvę užsidega lemputė ir pasigirsta garsai imituojantys puode verdantį vandenį ar garsus keptuvėje – patys nuspręskite kas yra arčiau tiesos. Tačiau visas smagus yra tame, kad švieselės ir garsai atsiranda tik tuomet, kai ant viryklės kas nors uždedama. Nuėmus garsai nutyla ir švieselės užgęsta.
Virtuvėlės komplektacijoje rasite ir vieną LED lemputę, kurią galėsite priklijuoti kur tinkami. Dažniausiai yra kabinama spintelės išorėje, po viršutine lentynėlę tačiau įspūdingiausia vakare, kai lemputė šviečia spintelės viduje. Bet kuriuo atveju sprendimas yra jūsų.
Visi elektroniniai prietaisai maitinami AA tipo elementais, kurių iš viso reikia 7-ių (3 LED lemputei ir po 2 kiekvienai viryklei. Elementai įsigyjami atskirai, komplektacijoje nėra. Rekomenduojame įsigyti pakraunamas.

Aukštis, cm 87
Aukštis iki stalviršio, cm 47
Plotis, cm 59,5
Gylis, cm 29,5Prekės duomenys
Aukštis, cm 87
Aukštis iki stalviršio, cm 47
Plotis, cm 59,5
Gylis, cm 29,5
Svoris, kg -

Radote tokią pačią prekę pigiau?
Mes pasiruošę derėtis!

Kaip tai veikia:
1. Radote prekę pigiau?
2. Užpildykite formą ir pateikite mums.
3. Mes netrukus su Jumis susisieksime ir pateiksime pasiūlymą.

Užpildykite laukelius:
* Privalomi laukai