Kaina
109.95
Sandėlyje:
Turime
Prekės kodas:
W10C601


Dar neįvertinta Parašyti įvertinimą

Vaikams patinka mėgdžioti suaugusiuosius kasdienėje veikloje. Maisto gaminimas neabejotinai yra vienas iš jų! Šiuo tikslu graži vaikų virtuvė bus neįkainojama. Medinė virtuvė yra daugelio vaikų svajonė. Pagaminta atsižvelgiant į žaidžiančiųjų poreikius, džiugina detalėmis ir praktiškumu! Čia rasite didelį maišytuvą ir gilią kriaukle, medines, pasukamas orkaitės rankenėles, kaitlentę su šviesos ir garso efektais, ir žinoma gausų, kokybiškų priedų rinkinį. Po viršutine spintele yra skersinukas su kabliukais ant kurių labai patogu pasikabinti įrankius. Orkaitės ir viršutinės spintelės durelės yra su pintu rotango tinkleliu, kas suteikia didelį įspūdį ir išskirtinumą. Tiek taip vadinama orkaitė, tiek spintelė po kriaukle yra labai talpios dėl to tenai tilpę ne tik virtuvėles priedai bet ir kiti žaisliukai, kuriuos galima tvarkingai pasidėti.
Tikrai jau matėte daugybę vaikų virtuvių modelių tačiau šis išsiskiria nesenstančiu retro dizainu.
Rankenėlės, darinėjamos durelės, kabliukai, visi žaisliukai - daugybė mažų detalių, kurioms prireiks mažų rankų. Jų valdymas leidžia lavinti smulkiąją motoriką.
Dauguma elementų yra pagaminti iš medžio. Visa tai buvo kruopščiai nušlifuota ir padengta netoksiškais dažais - viskas jūsų mažylio saugumui užtikrinti.
Mediniai žaislai skirti tiems, kurie ne tik nori suteikti pramogą savo mažiems, bet ir rūpinasi mūsų planetos gerove. Pagaminti iš saugių ir patvarių medžiagų kurie sėkmingai tarnaus daugelį metų.

Rinkinyje rasite:
puodas su dangčiu
keptuvė
druskinė
pipirinė
samtukas
kiaurasamtis
mentelė

Specifikacija:
aukštis: 100 cm
aukštis iki stalviršio, cm 51
plotis: 68 cm
gylis: 29 cm
stalo įrankių ilgis: 16cm
puodas (skersmuo x aukštis): 11 cm x 6,5 cm
maitinimo šaltinis: 2x 3AAA (nepridedama)

Prekės duomenys
Aukštis, cm 100
Aukštis iki stalviršio, cm 51
Plotis, cm 68
Gylis, cm 29
Svoris, kg 7

Radote tokią pačią prekę pigiau?
Mes pasiruošę derėtis!

Kaip tai veikia:
1. Radote prekę pigiau?
2. Užpildykite formą ir pateikite mums.
3. Mes netrukus su Jumis susisieksime ir pateiksime pasiūlymą.

Užpildykite laukelius:
* Privalomi laukai