Medinė virtuvėlė Bergenas su LED

Kaina
138.95
Sandėlyje:
Reikia užsakyti
Prekės kodas:
W10C409


Didelė, stabili ir tvirta žaislinė virtuvėlė su daug skyrelių patiems įvairiausiems indams, puodams ir įrankiams susidėti. Dviejų skyrių šaldytuvas ant kurio pritvirtintas telefonas. Spintelė po kriauklė, orkaitė su keturiomis rankenėlėmis, kurias sukinėjant girdisi trakšėjimas. Viršuje patogi lentynėlė ir spintelė. Komplekte rasite puodą, keptuvę, dangtelį ir tris, metalinius įrankius, kuriuos patogiai bus galima pasikabinti ant specialių kabliukų. Virtuvėlė su LED lempute, kuri suteikia išskirtinumo ir jaukumo. Apšvietimą galėsite pritvirtinti toje vietoje kuri Jums pasirodys tinkamesnė. Baterijos (3x 1,5V, AAA) nepridedamos.

Amžius – skirtas vaikams nuo 3 metų.
Medžiaga – MDF.
Aukštis - 102,5 cm.
Aukštis iki stalviršio – 50 cm.
Plotis 94,5 cm.
Gylis 30 cm.

Komplekte rasite dvi elektronines virykles - uždėjus puodą ant jų, užsidega lemputė ir skleidžiami virimo garsai, kas suteikia realistiškumo. Baterijos (2x 1,5V, AA) nepridedamos. Taip pat rasite šefo prijuostę ir kepurę.
Melodija: Virtuvėlės viryklių garsai  Jei vaikams patinka žaisti su medinėmis virtuvėlėmis tai tikėtina jog susidomėsite ir kitais mediniais žaislais, kuriuos galite rasti mūsų asortimente. Ypač prie šios virtuvėlės tinka žaislinis maistas ir indai, kurie paįvairins žaidimus.

Prekės duomenys
Aukštis, cm 102,5
Aukštis iki stalviršio, cm 50
Plotis, cm 94,5
Gylis, cm 30
Svoris, kg 18
Surinkimo sudėtingumas Vidutiniškas

Radote tokią pačią prekę pigiau?
Mes pasiruošę derėtis!

Kaip tai veikia:
1. Radote prekę pigiau?
2. Užpildykite formą ir pateikite mums.
3. Mes netrukus su Jumis susisieksime ir pateiksime pasiūlymą.

Užpildykite laukelius:
* Privalomi laukai