Naktinė lemputė Mažasis princas ir lapė, Trousselier

Naujiena
Kaina
49.95
Sandėlyje:
Turime
Prekės kodas:
D001
Gamintojas:
Trousselier

Ši žavi naktinė lemputė, įkvėpta A. de Saint-Exupéry "Mažasis princas" pasakos, ne tik nuramins mažuosius miegant, bet ir taps gražia puošmena vaiko kambaryje. Pagaminta iš ABS/PVC plastiko, ši lemputė yra praktiška ir funkcionali. Jos lietimo funkcija leidžia lengvai reguliuoti šviesos intensyvumą: švelniai bakstelėkite lemputės paviršių, kad pakeistumėte šviesos ryškumą nuo švelnaus iki intensyvesnio.

Ši vaikiška naktinė lemputė taip pat turi 30 minučių laikmačio funkciją, idealiai tinkančią užmigti. Ją galima lengvai įkrauti naudojant pridedamą C tipo įkrovimo laidą (maitinimo adapteris nepridedamas), o tai užtikrina patogumą ir paprastumą.

Kadangi nereikia jungti į elektros lizdą (turi įmontuotą 3,7 V 700 mAh ličio jonų akumuliatorių - maitinimo adapteris neįtrauktas) ji yra lengvai perkeliamas iš vieno kambario į kitą. Tai reiškia, kad ją galima pasiimti net į kelionę, kuri suteiks jūsų vaikui pažįstamą ir raminančią aplinką, kad ir kur būtumėte.

Kuo ypatinga ši naktinė lemputė?

★ Pakraunamas akumuliatorius.
★ Turi 30 min. laikmačio funkciją.
★ Šviesos intensyvumas reguliuojamas lietimu.
★ Du ryškumo lygiai.
★ Pridedamas įkrovimo laidas.
★ Patogu pasiimti į kelionę.

Matmenys – 14 x 14 x 18,3 cm.
Amžius – skirtas vaikams nuo 3 metų.
Medžiaga – ABS/PVC plastikas.
Svoris - 0,4 kg.

Šios, kerinčio grožio naktinės lemputės gamintoja - Trousselier iš Prancūzijos, kuri jau daug metų specializuojasi išskirtinių žaislų ir aksesuarų vaikams gamyboje. Bet kuris vaikas ir tėveliai bus sužavėti tokiu praktišku daiktu! raminanti atmosfera garantuota.

Prekės duomenys
Aukštis, cm 18,3
Plotis, cm 14
Gylis, cm 14
Svoris, kg 0,40

Radote tokią pačią prekę pigiau?
Mes pasiruošę derėtis!

Kaip tai veikia:
1. Radote prekę pigiau?
2. Užpildykite formą ir pateikite mums.
3. Mes netrukus su Jumis susisieksime ir pateiksime pasiūlymą.

Užpildykite laukelius:
* Privalomi laukai