Smėlio žaislų rinkinys 7-in-1 compacToys, mėlynas

Kaina
16.95
Sandėlyje:
Turime
Prekės kodas:
99100201-B
Gamintojas:
CompacToys

Kompaktiškiausias, pilnavertis smėlio žaislų rinkinys.

Tėveliai, puikiai žinote situacijas, kai kraunami lagaminai tolimai kelionei ar ruošiamasi apsilankymui į paplūdimį. Tuomet norima pasiimti tik tai tuos daiktus ir žaislus kurie užima itin mažai vietos.
Pilnas smėlio žaislų rinkinys įprastai užima nemažai vietos, nėra patogus pasiimti su savimi, priedai dažnai išsibarsto. Šį klausimą puikiai išsprendžia compacToys.

Šis smėlio žaislų rinkinys yra išskirtinai patogus. Surinktas, paruoštas išsinešimui yra tik 8,5 cm aukščio ir 23 cm skersmens. Į šiuos matmenis telpa kibirėlis, kurio talpa yra net 3 litrai ir visi kiti žaisliukai. Visa tai kuo puikiausiai patalpinsite į beveik kiekvieną rankinę. Ir kas yra itin svarbų, pabaigus žaisti, viską vėl galima labai lengvai ir greitai supakuoti ir uždėjus dangtelį, kuris tai pat atstoja sietelį, nepamesite nei vieno žaisliuko. Grįžus namo, galėsite pasidėti tvarkingai į lentynėlę ar pakabinti ant kabliuko (yra specialiai tam padaryta skylutė) ir iki sekančio karto.

Mažas išorėje, didelis viduje:

★ Sulankstomas, 3 litrų kibirėlis
★ Rausvas 22 cm skersmens sietelis, kuris tuo pačiu yra ir dangtis
★ Didelis, geltonas, maždaug 19,5 cm ilgio ir 7,5 cm pločio kastuvėlis
★ Didelis, beveik 18 cm ilgio ir 12 cm. pločio raudonas grėblys
★ Oranžinės spalvos ledų kaušelis
★ Mėlynas ir violetinis 5x2 cm, du ledų kūgiai
★ Viso komplekto svoris 465 gr.

Ergonomiškas, dizainas pritaikytas mažoms vaikų rankutėms, garantuoja daug linksmybių.

CompacToys tai įmonė iš Vokietijos, savo gaminiais norintys padaryti pasaulį tvaresnį. Gaminiai pagaminti iš aukštos kokybės, tvirto plastiko. Atrinktas ypač grynas plastikas, kuris tinkamas žaislams, be jokių kenksmingų medžiagų, tokių kaip plastifikatoriai (BPA), tačiau gaminiai yra elastingi ir patvarūs.
Gamintojas garantuoja aukščiausią savo gaminių kokybę, jie buvo išbandyti ir patvirtinti pagal žaislų standartą DIN EN 71.


Radote tokią pačią prekę pigiau?
Mes pasiruošę derėtis!

Kaip tai veikia:
1. Radote prekę pigiau?
2. Užpildykite formą ir pateikite mums.
3. Mes netrukus su Jumis susisieksime ir pateiksime pasiūlymą.

Užpildykite laukelius:
* Privalomi laukai