Medinės kaladėlės (133 dalys)

Kaina
24.95
Sandėlyje:
Turime
Prekės kodas:
VZA6194

Pasakiškų spalvų, 133 dalių kaladėlių rinkinys iš medžio su dideliu elementų skaičiumi suteikia neribotas galimybes šiam konstravimo rinkiniui. Pastatykite miesto kvartalą ar netgi visą miestą. Leiskite vaikams būti tikrais architektais ir mėgautis savo projektais. Galite būti tikri, kad vaikai tikrai neturės laiko nuobodžiauti.

Iš daugybės kaladėlių galėsite pastatyti saldainių parduotuvę, viešbutį, kavinę, ledainę, kepyklą ir dar daug kitų pastatų. Čia pat rasite policijos, greitosios pagalbos, taksi automobilius ir netgi lėktuvą.
Miestas negali būti be gatvių dėl to rinkinyje rasite dėlionę susidedančią net iš 48 dalių. O svarbiausia ši dėlionė yra dvipusė. Ant vienos pusės pavaizduotas miestas dėl to čia galima statyti miestą, kuriame daug gatvių. Kita pusėje rasite 15 skirtingų žvėrelių ir paukštelių.

Žaidimas skatina vaizduotę ir skatina loginį mąstymą, padeda tinkamai lavinti vaiko smulkiąją motoriką. Žaidžiant mokomasi skaičiuoti ir pažinti spalvas.

Nepamirštas ir svarbiausias dalykas – vaiko saugumas. Visi elementai kruopščiai nušlifuoti ir padengti netoksiniais, vandens pagrindo dažais. Pakuotėje rasite medžiaginį maišelis kaladėlėms susidėti, kurį vėliau galėsite patalpinti į talpią dėžutę su plastikiniu dangteliu, kurio viršuje yra įvairių formų kiaurymės, per kurias galima įdėti tos pačios formos kaladėlės – štai jums ir dar vienas lavinamasis žaidimas. Daugiau tokių medinių konstruktorių ar kitokių medinių žaislų rasite mūsų elektroninėje parduotuvėje.

Rinkinys susideda iš 133 dalių.
48 dalių dvipusės dėlionės matmenys – 58,5 x 38,5 cm.
Amžius – skirtas vaikams nuo 3 metų.
Medžiaga – Medis, popierius, plastikas.
Svoris - 2,56 kg.

Radote tokią pačią prekę pigiau?
Mes pasiruošę derėtis!

Kaip tai veikia:
1. Radote prekę pigiau?
2. Užpildykite formą ir pateikite mums.
3. Mes netrukus su Jumis susisieksime ir pateiksime pasiūlymą.

Užpildykite laukelius:
* Privalomi laukai