Medinės kaladėlės (115 dalių)

Kaina
24.95
Sandėlyje:
Turime
Prekės kodas:
VZA6196

Pasakiškų spalvų, 115 dalių kaladėlių rinkinys iš medžio su dideliu elementų skaičiumi suteikia neribotas galimybes šiam konstravimo rinkiniui. Pastatykite miesto kvartalą ar netgi visą miestą. Leiskite vaikams būti tikrais architektais ir mėgautis savo projektais. Galite būti tikri, kad vaikai tikrai neturės laiko nuobodžiauti.

Iš daugybės kaladėlių galėsite pastatyti viešbutį, ligoninę, mokyklą, muziejų, knygyną, ledainę ir dar daug kitų pastatų. Čia pat rasite autobusą, policijos, ugniagesių, greitosios pagalbos, taksi automobilius.
Miestas negali būti be gatvių dėl to rinkinyje rasite dėlionę susidedančią iš 20 dalių su ant jos pavaizduota visa reikalinga infrastruktūra. Viską galėsite statyti ant surinktos dėlionės.

Žaidimas skatina vaizduotę ir skatina loginį mąstymą, padeda tinkamai lavinti vaiko smulkiąją motoriką. Žaidžiant mokomasi skaičiuoti ir pažinti spalvas.

Nepamirštas ir svarbiausias dalykas – vaiko saugumas. Visi elementai kruopščiai nušlifuoti ir padengti netoksiniais, vandens pagrindo dažais. Pakuotėje rasite medžiaginį maišelis kaladėlėms susidėti, kurį vėliau galėsite patalpinti į talpią dėžutę su plastikiniu dangteliu, kurio viršuje yra įvairių formų kiaurymės, per kurias galima įdėti tos pačios formos kaladėlės – štai jums ir dar vienas lavinamasis žaidimas. Daugiau tokių medinių konstruktorių ar kitokių medinių žaislų rasite mūsų elektroninėje parduotuvėje.

Rinkinys susideda iš 115 dalių.
20 dalių dėlionės matmenys – 55 x 42 cm.
Amžius – skirtas vaikams nuo 3 metų.
Medžiaga – Medis, popierius, plastikas.
Svoris - 2,46 kg.

Radote tokią pačią prekę pigiau?
Mes pasiruošę derėtis!

Kaip tai veikia:
1. Radote prekę pigiau?
2. Užpildykite formą ir pateikite mums.
3. Mes netrukus su Jumis susisieksime ir pateiksime pasiūlymą.

Užpildykite laukelius:
* Privalomi laukai